Arte Studio Architektoniczne Daniel Olech Hanna Olech Sp Jawna

Profesjonalne projekty wewnętrzne

Biura architektoniczne
ul. Piwna 20/26 lok. 7, 00-265 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Arte Studio Architektoniczne Daniel Olech Hanna Olech Sp Jawna

Informacje

Opis działalności
Arte to profesjonalne studio architektoniczne zarządzane przez Daniela i Hannę Olech. Biuro zlokalizowane jest w Warszawie. Specjalizujemy się w zakresie projektowania budynków biurowych i salonów samochodowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zakres działalności biura wchodzi przede wszystkim tworzenie kompleksowych projektów architektonicznych. Działamy w pełnym zakresie branż obiektów użyteczności publicznej. Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy mamy możliwość projektowania obiektów handlowych, biurowych, bankowych i przemysłowych.

Dodatkowo po wykonaniu projektu i w trakcie jego realizacji pełnimy nadzór autorski i inwestorski. Dla pełnego komfortu naszych Klientów możemy zaproponować również consulting. Współpracując z nami, nie muszą Państwo korzystać z usług wielu firm – po wzniesieniu budynku możemy też zadbać o jego wnętrze.

W zakresie projektowania wnętrz proponujemy:
• salony samochodowe,
• centra handlowe,
• budynki biurowe,
• banki,
• restauracje.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i mamy na swoim koncie liczne, pomyślnie przeprowadzone realizacje. Dodatkowo w naszej codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, co znacznie przyśpiesza proces tworzenia i minimalizuje ryzyko potencjalnych błędów.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Zapraszamy również do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń