Khuk Adam Łukaszewski

Kuchnia azjatycka

Restauracje
pl. Dąbrowskiego 2/4, 00-055 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Khuk Adam Łukaszewski

Informacje

Opis działalności
Restauracja Khuk w centrum Warszawy zaprasza koneserów oryginalnej kuchni orientalnej.
Produkty i usługi
Restauracja Khuk w samym centrum Warszawy zaprasza wszystkich koneserów oryginalnej tajskiej kuchni na niezapomnianą podróż do krainy smaków i aromatów Południowo-Wschodniej Azji.

Jest to pierwsza restauracja Tajska w Warszawie połączona z galerią, w której nie tylko będą Państwo mogli rozkoszować się oryginalnymi potrawami kuchni Tajskiej, ale również zapoznać się z niezwykłą kulturą i sztuką kraju Uśmiechniętych Ludzi. Mamy do zaoferowania niesamowite tajskie rękodzieła i pamiątki przywiezione z różnych zakątków Tajlandii, a także wystawy zdjęć Naszych gości oraz filmy, które wyświetlane są na dużym ekranie.

Nasza restauracja oferuje doskonale dobrane i skomponowane potrawy, bogactwo karty win, jak i niepowtarzalną stylistykę wnętrza, która z pewnością przeniesie Państwa do niezwykłego świata Tajów, zapewniając wykwintną ucztę nie tylko dla podniebienia...

Barwa i chaos - oba te elementy widoczne są od pierwszej chwili pobytu na tajskiej ziemi. Złote królestwo Tajlandii to przede wszystkim intensywne i pikantne przyprawy.

Tajska kuchnia uznana jest za czwartą najpopularniejszą kuchnię na świecie. Na pływających targach w Bangkoku oraz na nocnych targach w Chiang Mai można znaleźć najświeższe i najbardziej soczyste owoce.

Aby się przekonać, czy jest tak naprawdę zapraszamy do restauracji Khuk.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń