Fresh Food

Bezpieczne zakupy owców i warzyw online

Hurtownie warzyw i owoców
pl. Konstytucji 3/1U, 00-674 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fresh Food

Informacje

Opis działalności
Fresh Food to firma z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się internetową sprzedażą żywności, szczególnie owoców i warzyw. Na terenie stolicy i w jej okolicach dostarcza świeże produkty prosto od producentów pod drzwi zamawiających. Razem z klientami przyczynia się do wspierania polskiej gospodarki.
Produkty i usługi
Świeże produkty powinny stanowić podstawę diety każdego człowieka. W dzisiejszych czasach zakupy żywności w tradycyjnych sklepach i na targowiskach wiążą się jednak z zagrożeniem, które warto minimalizować. To dla bezpieczeństwa i wygody klientów Fresh Food prowadzi sprzedaż internetową żywności i dostarcza ją na wskazany adres. W atrakcyjnych cenach sprzedaje produkty żywnościowe do domów, mieszkań, biur i zakładów pracy, co przekłada się na wspieranie polskich rolników i całej polskiej gospodarki.

Oferta sklepu internetowego Fresh Food obejmuje zarówno zakupy poszczególnych produktów, jak i całych boxów składających się z kompozycji warzywnych albo owocowych. Sklep sprzedaje głównie polskie warzywa i owoce, ale dostępne są tu też zagraniczne artykuły, np. cytrusy, banany i kiwi. W przypadku polskich owoców sprzedawane są jabłka, gruszki, agrest i sezonowo śliwki, maliny, truskawki oraz borówki. Z kolei oferta warzyw obejmuje takie produkty jak:
-pomidory czerwone,
-papryka,
-sałata,
-cebula,
-ziemniaki,
-czosnek,
-seler,
-ogórki,
-pietruszka,
-buraki.

Można tutaj również kupić włoszczyznę, kalafiora, brokuły, szczypiorek i inne warzywa.

Z warzyw powstają też wyśmienite przetwory dostępne w sklepie, np., ogórki kwaszone i małosolne, kapusta kiszona, a także papryczki nadziewane twarożkiem i papryczki marynowane. Dopełnieniem oferty jest pieczywo w formie białego i razowego chleba, bagietek oraz bułek, a także soki wyciskane. Świeże soki można kupić w wielu tradycyjnych smakach, np. jabłkowo-marchewkowym i rzadziej spotykanych, w tym agrestowym, aroniowym, mandarynkowym i o smaku kiwi.

Pełna oferta Fresh Food znajduje się na stronie internetowej, gdzie też można składać zamówienia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń