4 Ściany Sp. z o.o.

Sprzedaż i wynajem nieruchomości

Home staging
pl. Konstytucji 3/41, 00-570 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
4 Ściany Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy 4 Ściany znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat. Działamy na rynku nieruchomości.
Produkty i usługi
Nasza firma ceniona jest za profesjonalizm, który wynika z doświadczenia, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, a także ze współpracy z ekspertami działającymi na rynku nieruchomości. Należy do nich zaliczyć między innymi architektów, notariuszy i doradców kredytowych. Sprawia to, że możemy zapewnić fachowe doradztwo na wszystkich etapach współpracy.

Pośredniczymy w obrocie nieruchomościami. Klienci firmy 4 Ściany mogą liczyć na naszą pomoc na każdym etapie transakcji. Oferujemy wsparcie nie tylko osobom zainteresowanym sprzedażą czy wynajmem nieruchomości, ale też tym, którzy planują kupić albo nająć dany obiekt. Mamy bardzo rozbudowaną ofertę pod względem powierzchni i ceny. Pomoc indywidualnie dopasowujemy do wymagań klientów.

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży oraz wynajmie obiektów mieszkalnych, przemysłowych i usługowych. Obiekty mieszkalne, jakie znajdą Państwo w ofercie prowadzonego przez nas biura nieruchomości to mieszkania i domy z rynku pierwotnego oraz wtórnego.

W ofercie mamy też:
- sklepy,
- obiekty gastronomiczne,
- biura,
- działki rekreacyjne,
- działki budowlane,
- zakłady przemysłowe,
- magazyny.

Dodatkowo zajmujemy się pośrednictwem kredytowym. Pomagamy w uzyskaniu kredytów hipotecznych i gotówkowych na zakup wybranych obiektów, np. domów. Sprzedajemy też ubezpieczenia nieruchomości, samochodów i mienia. Ważny punkt naszej oferty związanej ze sprzedażą lokali i działek stanowi wycena nieruchomości. W razie potrzeby polecimy również wykonawcę remontów oraz adaptacji lokali usługowych i mieszkaniowych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy 4 Ściany.
Certyfikaty
Aktualnie dysponujemy dziesięcioma licencjami Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, jak również licencjami Rzeczoznawcy Majątkowego i Zarządcy Nieruchomości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

domy,