Agata Banasik Kancelaria notarialna notariusz

Kompleksowe czynności notarialne

Nieruchomości
pl. Zbawiciela 5/8, 00-651 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agata Banasik Kancelaria notarialna notariusz

Informacje

Opis działalności
Notariusz Agata Banasik prowadzi kancelarie notarialną w Warszawie od 2013 roku. Działa w ramach przepisów zawartych w ustawie Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku.
Produkty i usługi
Notariusz Agata Banasik wykonuje wszystkie wyszczególnione w przepisach czynności notarialne. Zajmuje się m.in. sporządzaniem aktów notarialnych, w tym umów kupna-sprzedaży nieruchomości, darowizny i zamiany. Do aktów notarialnych zaliczane są też testamenty, umowy założenia spółek i zniesienia współwłasności. Ponadto notariusz przygotowuje umowy rozdzielności majątkowej, pełnomocnictwa i sporządza poświadczenia dziedziczenia lub dokumenty odrzucające spadek. Oferta czynności notarialnych obejmuje również poświadczenie podpisów, kserokopii, wypisów, odpisów dokumentów, pozostawania przy życiu i przebywania w określonym miejscu. Inne czynności wykonywane przez notariusz Agatę Banasik to:
-sporządzanie protestów czeków,
-sporządzanie protestów weksli,
-sporządzanie odpisów z dokumentów,
-sporządzanie wypisów z dokumentów,
-sporządzanie wyciągów z dokumentów,
-spisywane protokołów,
-doręczanie oświadczeń,
-składanie wniosków o wpis do księgi wieczystej.

Więcej informacji dotyczących kancelarii notarialnej prowadzonej przez notariusz Agatę Banasik znajduje się na stronie internetowej. Wizyty najlepiej umawiać telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń