Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski

O prawie karnym wiemy wszystko

Adwokaci
ul. Rajców 21, 00-220 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek 9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski

Informacje

Opis działalności
Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski znajduje się w Warszawie. Jej założyciele to Tadeusz Wolfowicz (+48 601 377 217, wolfowicz@wwbkarne.pl), Jakub Wende (48 502 158 628, wende@wwbkarne.pl) i Błażej Biedulski (+48 601 458 047, biedulski@wwbkarne.pl). Adwokaci specjalizują się w prawie karnym.
Produkty i usługi
Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy i zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy. Prawnicy pomagają klientom na każdym etapie postępowania I i II instancji i kasacyjnego. Reprezentują podejrzanych, oskarżonych oraz poszkodowanych. Sprawy karne, którymi najczęściej się zajmują, dotyczą wypadków drogowych, w tym wynikających z prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz wynikające z błędów lekarskich. Ponadto adwokaci pomagają przedstawicielom podmiotów gospodarczych w sprawach karno-gospodarczych. Oferta prawna obejmuje sporządzanie pism procesowych, w tym w związku z zażaleniami, kasacjami i apelacjami. Przygotowywane są też pisma dotyczące takich zagadnień jak:
-wznowienie postępowania karnego,
-przedterminowe zwolnienie,
-odroczenie kary pozbawienia wolności,
-umorzenie postępowania,
-naprawienie szkody,
-prośby o ułaskawienie.

W każdym przypadku poza reprezentacją podczas spraw karnych adwokaci mogą też dochodzić odszkodowań i zadośćuczynień dla klientów.

Adwokaci Wolfowicz Wende Biedulski biorą również udział w negocjacjach i mediacjach oraz analizują umowy i doradzają przedsiębiorcom w celu uniknięcia kłopotów z prawem.

Prawnicy przyjmują także do prowadzenia sprawy cywilne, np. rodzinne i opiekuńcze.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie Kancelarii Adwokackiej Wolfowicz Wende Biedulski. Po więcej najlepiej zadzwonić, napisać e-maila albo odwiedzić stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
F
Filip
Kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski na moją prośbę analizuje umowy i ewentualne skutki prawne decyzji biznesowych. Dzięki temu jestem spokojny.
Ł
Łukasz
Cenię sobie współpracę z kancelarią Wolfowicz Wende Biedulski, ponieważ profesjonalnie doradzają w sprawach gospodarczych.
K
kris1967
Jestem zadowolony z obrony przez mecenasa z kancelarii Wolfowicz Wende Biedulski. Zostałem dzięki niemu uniewinniony.
L
Luki_557
Wysokie zadośćuczynienie to wynik pracy kancelarii Wolfowicz Wende Biedulski. Dziękuję!

Słowa kluczowe