GESSEL, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski Sp.k.)

Kompleksowa pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych

Adwokaci
ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
GESSEL, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski Sp.k.)
ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
NIP
5252070586
Strona www
Telefon
GESSEL, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski Sp.k.)

Informacje

Opis działalności firmy GESSEL, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski Sp.k.) w Warszawa
GESSEL, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów znajduje się w Warszawie. Skupia doświadczonych adwokatów i radców prawnych zajmujących się przede wszystkim pomocą prawną na rzecz podmiotów gospodarczych. Do klientów kancelarii należą również osoby fizyczne potrzebujące wsparcia w różnych sprawach dotyczących przepisów prawa.
Produkty i usługi
Prawo to ciągle zmieniający się zbiór przepisów regulujący m.in. sferę gospodarczą. To właśnie dla klientów biznesowych prowadzących interesy w Polsce i w krajach niemieckojęzycznych oferuje swoją pomoc zespół adwokatów i radców prawnych kancelarii GESSEL, Koziorowski. Prawnicy mają doświadczenie w udzielaniu wsparcia w bieżącej działalności podmiotów gospodarczych z różnych branż, w tym medialnej, IT, farmaceutycznej, nieruchomości, transportowej i finansowej. Zajmują się też mediacjami i sprawami kryzysowymi, w tym postępowaniami sądowymi. Klienci, którzy korzystają z pomocy Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów GESSEL, Koziorowski, mogą liczyć na pomoc w takich dziedzinach jak:
-fuzje,
-przejęcia,
-private equity,
-venture capital,
-transakcje kapitałowe,
-zamówienia publiczne,
-spory korporacyjne,
-sprawy karno-gospodarcze,
-dane osobowe,
-postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne.

Prawnicy z Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów GESSEL, Koziorowski, to specjaliści prawa spółek, handlowego, papierów wartościowych i konkurencji. Mają też doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z prawem własności intelektualnej, farmaceutycznym, pracy, a także bankowym i podatkowym. W tym ostatnim przypadku chodzi m.in. o doradztwo w zakresie ceł, podatków dochodowych od osób fizycznych, podatków dochodowych od osób prawnych i podatków od towarów i usług. Osobom fizycznym mogą pomóc przy sprzedaży nieruchomości, zakładaniu stowarzyszeń i np. przygotowaniu dokumentów takich, jak poświadczenia.

Adwokaci i radcy prawni przygotowują pisemne opinie, pisma sądowe i urzędowe, a także udzielają porad prawnych. Reprezentują również klientów w sądach wszystkich instancji i przed administracją rządową oraz samorządową.

Pełen zakres usług prawniczych znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z kancelarią GESSEL można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.Zasięg działania
Firma GESSEL, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p. (dawniej: Gessel, Koziorowski Sp.k.) z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe