Lab2 Sp. z o.o.

Twoje laboratorium piękna.

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Tamka 18/13, 00-349 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Lab2 Sp. z o.o.
ul. Tamka 18/13, 00-349 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
NIP
5252879000
Strona www
Telefon
Lab2 Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Lab2 Sp. z o.o. w Warszawa
Salon Lab2 mieści się w Warszawie i oferuje szeroki wybór usług kosmetycznych, w tym stylizację rzęs, pielęgnację twarzy oraz depilację.
Produkty i usługi
Znalezienie chwili na odpoczynek i zatroszczenie się o siebie, to jedne z kluczowych aspektów decydujących o naszym dobrym samopoczuciu. W naszym salonie kosmetycznym Lab2 zadbamy nie tylko o Twój wygląd, lecz także przyjemną atmosferę relaksu oraz podbudowanie Twojej samooceny.

W codziennej pracy skupiamy się na wyeksponowaniu atutów danej osoby, w tym poprzez podkreślenie oczu lub nadanie wyrazu twarzy. Można to osiągnąć przedłużeniem rzęs, stylizacją brwi lub ich laminowaniem. To szczególnie atrakcyjna usługa dla osób, które nie chcą tracić czasu na makijaż lub nie przepadają za jego wykonywaniem, a chciałyby podkreślić swoją urodę.

Usługi wykonywane w naszym gabinecie to m.in.:
- makijaż permanentny brwi,
- stylizacja brwi męskich,
- przedłużanie rzęs (w tym rzęsy kolorowe),
- depilacja wybranych partii ciała (bikini, pachy, ręce, uda, brzuch).

Oferujemy również zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków o określonym zadaniu. Przeprowadzamy między innymi zabiegi oczyszczające, kwasowe oraz nawilżające. Przed przystąpieniem do konkretnego zabiegu dobieramy odpowiednią metodę, która pozwoli osiągnąć pożądane efekty. Zabiegi dostępne w naszej ofercie to:
- mezoterapia mikroigłowa,
- LED terapia,
- jonofereza z ampułką aktywną,
- czyszczenie twarzy ultradźwiękiem,
- peeling kawitacyjny,
- kwasy chemiczne.

Osoby korzystające z naszych usług doceniają nas przede wszystkim za precyzję wykonania, przytulną atmosferę oraz profesjonalną, miłą obsługę. Zapewniamy również fachowe doradztwo kosmetyczne i pielęgnacyjne oraz ponadprzeciętną jakość wykonanych usług.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Lab2 Sp. z o.o. z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(1 opinia) napisz opinię
I
Iza
Po każdej wizycie wychodzę z szerokim uśmiechem od ucha do ucha. Serdecznie polecam przedłużanie rzęs oraz lifting w tym salonie!