Blackstar Tattoo

Zdobienie ciała za pomocą tatuaży i piercingu

Tatuaże
ul. Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa Śródmieście, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Blackstar Tattoo

Informacje

Opis działalności
Blackstar Tattoo to salon tatuażu znajdujący się w Warszawie. Został założony w 2006 roku przez doświadczonego tatuatora Karola Krawczyka. Wykonuje on wraz ze swoim zespołem utalentowanych tatuażystów nawet najbardziej skompilowane wzory na ciele klientów.
Produkty i usługi
Tatuaże znane są od tysięcy lat. W dzisiejszych czasach w niemal każdej grupie społecznej, niezależnie od płci i wielu można znaleźć osoby, które w ten sposób ozdobiły swoje ciało. Jeśli Państwo również mają taki pomysł, to najlepszym miejscem do wykonania tatuażu jest studio Blackstar Tattoo. Od wielu lat skupia najlepszych tatuażystów, którzy wykonują tatuaże z dostępnych wzorów oraz projektują spersonalizowane zdobienia. W salonie tatuażu można wykonać zarówno małe, jak i duże tatuaże, w tym tatuaże kolorowe, cieniowane i czarno-białe. Oferta obejmuje m. in.:
-tribale
-tatuaże mechanika
-tatuaże portrety
-tatuaże ornamenty
-tatuaże napisy
-tatuaże japońskie
-tatuaże orientalne
-tatuaże polinezyjskie
-tatuaże wyspiarskie

Inne motywy wybierane przez klientów Blackstar Tattoo nawiązują do florystyki, kobiet i pochodzenia.

Tatuaże to trwały sposób na ozdobienie ciała, ale z użyciem specjalnych metod możliwe jest ich usunięcie. W studiu znajduje się laser do takich właśnie zabiegów. W zależności od użytego tuszu i powierzchni tatuaże usuwane są podczas kilku lub kilkunastu wizyt.

W salonie można też skorzystać z oferty piercingu, czyli przekłuwania ciała i zdobienia go biżuterią, np. kolczykami. Najczęściej przekłuwane są uszy, nos i wargi, ale specjaliści od tej metody mogą też ozdobić inne partie ciała, np. policzki i język.

Dodatkowe informacje dotyczące salonu tatuażu i piercingu Blackstar Tattoo, a także zdjęcia przedstawiające zrealizowane projekty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń