MAX OFFICE

Rewidenci i usługi audytorskie
al. Armii Krajowej 133, 05-075 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Adres korespondencyjny
al. Armii Krajowej 133, 05-075 Warszawa Żoliborz, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Max Office to firma z Warszawy. Specjalizuje się w usługach, które skierowane są do podmiotów gospodarczych oraz osób, które dopiero planują wejście na rynek. Przedsiębiorstwo oferuje przede wszystkim usługę wirtualnego biura. Zapewnia warszawski adres do rejestracji firmy, co nadaje prestiżu i uwiarygadnia Państwa w oczach klientów. Zaletą takiego rozwiązania jest też niski koszt, wielokrotnie mniejszy niż wynajem powierzchni biurowych oraz wykonywanie prac biurowych przez pracowników Max Office.
Produkty i usługi
Na Państwa zlecenie mogą odbierać korespondencję, skanować ją i przesyłać dalej. W siedzibie przedsiębiorstwa przygotowano również salę konferencyjną, idealną na spotkania biznesowe.

Max Office w ramach kompleksowej oferty doradza także w kwestiach prawnych związanych z zakładaniem spółek i firm oraz w sprawach dotyczących bieżącej działalności. Ponadto zajmuje się księgowością. Może prowadzić zarówno pełną, jak i uproszczoną. W związku z tym księgowi zajmują się księgami handlowymi i księgami przychodów i rozchodów, a także ryczałtem ewidencjonowanym.

Reprezentują też klientów przed organami skarbowymi.

Oferta rachunkowa obejmuje również:

- rozliczanie podatku PIT
- rozliczanie podatku CIT
- rozliczanie podatku VAT
- rozliczanie akcyzy
- usługi kadrowo-płacowe

W tym ostatnim przypadku księgowi dbają o prowadzenie dokumentacji pracowniczej, np. ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich oraz przygotowywanie list płac. Zgłaszają też pracowników do ZUS, sporządzają umowy i rozliczają delegacje.

Więcej informacji dotyczących Max Office znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawiefirmowej oferty można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

pit,
cit,
noty,
zus,