Optimed Gabinet Lekarski Piotr Tesla

Jestem lekarzem okulistą i zajmuje się leczeniem wad wzroku.

Okuliści
ul. Boguckiego 6 (wejście od ul. OR-OTA), 01-502 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 869 08 75
Optimed Gabinet Lekarski Piotr Tesla

Informacje

Opis działalności
Gabinet okulistyczny prowadzony przez Piotra Tesle w Warszawie oferuje kompleksowe usługi dotyczące profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia chorób oczu.
Produkty i usługi
W moim gabinecie przeprowadzam podstawowe badania wzroku, pozwalające na dobranie odpowiednich okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych oraz soczewek. Prawidłowe widzenie wpływa na jakość naszej pracy, nauki oraz na dobre samopoczucie.

Posiadam również specjalistyczną aparaturę, która wykrywa choroby oczu takie jak zaćma, jaskra lub astygmatyzm. Pomagam wdrożyć odpowiednie leczenie i omawiam, jak będzie wyglądał jego przebieg. Szybko wykryta wada lub choroba oczu, pozwala na uniknięcie przykrych konsekwencji związanych z jej konsekwencjami. Dlatego ważne jest, aby regularnie poddawać się okresowym kontrolom.

W moim gabinecie przygotowuję również do laserowej korekcji wzroku. Problem z dużą wadą lub niechcianymi okularami nie jest już problemem. Coraz więcej osób decyduje się na bezpieczny i bezbolesny zabieg, jakim jest właśnie laserowa korekcja wzroku. Dotyczy to także wielu chorób, które można wyleczyć operacyjnie.

Dbam o zdrowie moich Klientów, które jest zawsze priorytetem w mojej pracy. Staram się zapewnić miłą atmosferę w gabinecie dla osób dorosłych i dzieci.

Zapraszam do umówienia się na wizytę w moim gabinecie okulistycznym w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń