PROKSER

Urządzenia biurowe - materiały eksploatacyjne

ul. Broniewskiego 23, 01-780 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 633 50 15
Może cię zainteresować
PROKSER

Informacje

O nas
W dniu dzisiejszym, gdy świat sprzętu wkracza w nowe technologie, których rozwój jest coraz dynamiczniejszy, jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zrozumieniu zarówno możliwości oferowanych produktów jak i sposobów ich wykorzystania.

Dzięki stabilnym i mocnym partnerom, jakimi są RICOH Polska, Sharp Polska i PPI-ETC (generalny importer i dystrybutor Kyocera-Mita) gwarantujemy naszym Klientom stałą pomoc obejmującą szybką dostawę podzespołów, materiałów eksploatacyjnych, jak również unikalny system opieki serwisowej.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż nasza firma nie zawiedzie Waszego zaufania, a działalność, którą prowadzimy przyczynia się do ułatwienie wielu spraw, pozwala na lepsze spełnienie potrzeb naszych Klientów.
Opis działalności
W dniu dzisiejszym, gdy świat sprzętu wkracza w nowe technologie, których rozwój jest coraz dynamiczniejszy, jesteśmy gotowi pomóc Państwu w zrozumieniu zarówno możliwości oferowanych produktów jak i sposobów ich wykorzystania. Oferujemy Państwu materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych: kopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faksy i inne. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
Oferujemy serwis urządzeń biurowych:

- kserokopiarki
- drukarki
- urządzenia wielofunkcyjne
- faksy
- i inne.

Serwisujemy produkty firm:

- RICOH
- SHARP
- Kyocera-Mita.

- sprzedaż, serwis, naprawa kserokopiarek - wszystkie marki
- kserokopiarki nowe, kserokopiarki używane (poleasingowe)
- plotery
- drukarki laserowe, atramentowe
- urządzenia wielofunkcyjne, faksy
- serwery, komputery, stacje robocze, laptopy, nawigacje, sprzęt biurowy IT
- materiały eksploatacyjne - tonery, tusze, folie, papier
- części oryginalne oraz zamienne - bębny, rolki itp.
- dzierżawa kserokopiarek, kontrakt serwisowy na kopię
- RICOH, SHARP, CANON, KYOCERA-MITA, KONICA MINOLTA, SAMSUNG, sprzęt drukujący; materiały eksploatacyjne; tusze; tonery; serwis; drukarki; Ricoh; Sharp; Kyocera-Mita; Mita; Gestetner; Infotec; Rex-Rotary; Nashuatec; priport; powielacz cyfrowy; kserokopiarka; kopiarka; kserokopiarki; kopiarki urządzenia wielofunkcyjne; elektroniczny obieg dokumentów; reposjum; DMS; skanery; archiwizacja dokumentów
Marki i specjalizacje
RICOH, SHARP, Kyocera-Mita
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
T
TomTom
Gitarra, dobrze chłopaki pracują.
Z
zadowolony
Po wielu kłopotach z kopiarkami trafilem na serwis Prokser. Dzięki interwencji techników urządzenia zaczęły działać jak należy. Panowie z serwisu wymienili niezbędne części i poinformowali jak w przyszłości unikać awari. Dodam tylko, że profesjonalizm i szybkość działania sprawiły, że nie chcę widzieć nikogo innego.