IT Clinic Radosław Dzido

Serwis komputerów
ul. Elbląska 10, 01-737 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
(15 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(4)

Informacje

Firma IT Clinic Radosław Dzido z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Serwis komputerów.
Pracownicy IT Clinic Radosław Dzido udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: serwis@itclinic.pl lub telefon: (22) 59...
Firma świadczy działalność pod adresem 01-737 Warszawa ul. Elbląska 10. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby IT Clinic Radosław Dzido: [kopiuj]
Uważamy, że IT Clinic Radosław Dzido poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(15 opinii) napisz opinię
P
E
Piotr Elbląska
Osoba mająca opinie z zakresu jednego bloku gdzie plociuchy wchodzące w zad poklepują sąsiada gdzie im zrobił usługę gratis!
W
Wiktoria
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Do serwisu zgłosiłam się w celu czyszczenia układu chłodzenia. Usługa miała zostać wykonana tego samego dnia, niestety tak się nie stało. Następnego dnia po kontakcie (z mojej strony) z serwisem, dowiedziałam się, że system się nie uruchamia. Po kilku godzinach diagnozą był uszkodzony dysk. Firma nie uznała w tym swojej winy, mimo, że uszkodzenie nastąpiło, gdy laptop znajdował się pod ich opieką. W ramach "nie zostawiania mnie na lodzie" zaproponowano wymianę dysku na mój koszt, oraz instalacje systemu Windows na koszt serwisu, co jest propozycją co najmniej śmieszną. Po konsultacji z dwoma niezależnymi serwisantami dowiedziałam się, że szansa, iż dysk uległ uszkodzeniu samoistnie jest mała (szczególnie, że jest to komputer "młody"), za to jak najbardziej mogło być to wynikiem nie zachowania należytej ostrożności podczas czyszczenia (np. nie zadbano o ochronę ESD na stanowisku serwisowym - co szczerze mówiąc by mnie nie zdziwiło, biorąc pod uwagę, jaki nieład panuje w tym miejscu, a dwóch młodych chłopaków pracuje "na kolanie"). Na propozycje serwisu oczywiście się nie zgodziłam, byłoby to ostatnie miejsce, w którym zdecydowałabym się na naprawę komputera. Z laptopem udałam się do pobliskiego, poleconego serwisu, w którym za podobną cenę naprawiono mi komputer, a dodatkowo wyczyszczono go z zewnątrz (IT Clinic zajął się jedynie wnętrzem), wyregulowano klapkę oraz zabezpieczono pęknięcie obudowy. Niestety dysk uległ zniszczeniu do tego stopnia, że odzyskanie jakichkolwiek plików jest praktycznie niemożliwe. Początkowo po kontakcie z Rzecznikiem Praw Konsumenta planowałam dochodzić swoich praw, ponieważ postawa serwisu jest absurdalna, jednak niestety jest to dość długi proces, a komputer potrzebny na co dzień. Jedyne co mi obecnie pozostaje, to przestrzegać innych.
P
Piotrek
Gość godny polecenia. Szybka naprawa i przede wszystkim w rossadnej cenie
D
C
Dominik c
Szybka pomoc, otwartość oraz bardzo miła obsługa- nic tylko psuć sprzęt by znowu przyjść.
A
Anna
Super-serwis! Kompetencja, krótkie terminy, życzliwość dla klienta, bardzo miła obsługa, firma godna polecenia w 100 % !
K
Kulkowski
Nic dodać nic ująć, chłopina ma fach w ręku!
T
Tomek
Super serwis szacun dla Pana Radosława
M
Monia
Serwis pierwsza klasa sprawny i w dodatku frontem do klienta obsługa przemiła i bardzo pomocna z dużą kulturą osobista polecam w 100, %
M
Małgosia
Super bardzo polecam miła obsługa i szybka realizacja zlecenia
K
S
Klientka serwisu
Serwis godny polecenia! Jeśli chodzi o naprawę to przebiegła ona bardzo sprawnie, podejście do klienta robi wrażenie. Spokojnie mogę dać 5 gwiazdek.
A
Anna
Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Polecam Pana Radka!
K
Klaudia
Przemiła obsługa, problem został tego samego dnia rozwiązany. Polecam kazdemu :)
R
Robert
Polecam warsztat!!! Ze starego pudła zrobili mi poważny sprzęt do pracy biurowej. A i jeszcze kabelek zasilający dostałem w gratisie :)
A
Ania
Ocena najwyższa za poziom jaki reprezentuje ta firma. Od obsługi po przez naprawę i udzieloną gwarancję na okres 12 miesięcy. Polecam.
Z
K
Zadowolona Klientka
Serwis jak każdy inny o nie! Napewno nie IT Clinic! Serwis zupełnie bez porownania z innymi. Już od wejścia miły uśmiech wita nas pytając w czym pomóc. Następnie Pan fachowo zajmuje się mną i moim laptopem. Otrzymuje wszystkie nie zbędne informacje jest miło, sympatycznie. Serwis opuszczam z uśmiechem i smsem na którym mam wszystkie potrzebne dane dotyczące mojego zamówienia. Po 4 dniach otrzymuje telefon ze mogę odebrac laptopa. Równie miło i z uśmiechem odbieram lśniącego czystością laptopa z ciasteczkiem na drogę :) i jak tu ich nie lubić.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.