IT Clinic Radosław Dzido

Serwis komputerów
ul. Elbląska 10, 01-737 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
(13 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(3)

Informacje

Firma IT Clinic Radosław Dzido z siedzibą w miejscowości Warszawa świadczy swoje usługi w branży Serwis komputerów.
Pracownicy IT Clinic Radosław Dzido udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: serwis@itclinic.pl lub telefon: (22) 59...
Firma świadczy działalność pod adresem 01-737 Warszawa ul. Elbląska 10,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby IT Clinic Radosław Dzido: [kopiuj]
Uważamy, że IT Clinic Radosław Dzido poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
P
Piotrek
Gość godny polecenia. Szybka naprawa i przede wszystkim w rossadnej cenie
D
C
Dominik c
Szybka pomoc, otwartość oraz bardzo miła obsługa- nic tylko psuć sprzęt by znowu przyjść.
A
Anna
Super-serwis! Kompetencja, krótkie terminy, życzliwość dla klienta, bardzo miła obsługa, firma godna polecenia w 100 % !
K
Kulkowski
Nic dodać nic ująć, chłopina ma fach w ręku!
T
Tomek
Super serwis szacun dla Pana Radosława
M
Monia
Serwis pierwsza klasa sprawny i w dodatku frontem do klienta obsługa przemiła i bardzo pomocna z dużą kulturą osobista polecam w 100, %
M
Małgosia
Super bardzo polecam miła obsługa i szybka realizacja zlecenia
K
S
Klientka serwisu
Serwis godny polecenia! Jeśli chodzi o naprawę to przebiegła ona bardzo sprawnie, podejście do klienta robi wrażenie. Spokojnie mogę dać 5 gwiazdek.
A
Anna
Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Polecam Pana Radka!
K
Klaudia
Przemiła obsługa, problem został tego samego dnia rozwiązany. Polecam kazdemu :)
R
Robert
Polecam warsztat!!! Ze starego pudła zrobili mi poważny sprzęt do pracy biurowej. A i jeszcze kabelek zasilający dostałem w gratisie :)
A
Ania
Ocena najwyższa za poziom jaki reprezentuje ta firma. Od obsługi po przez naprawę i udzieloną gwarancję na okres 12 miesięcy. Polecam.
Z
K
Zadowolona Klientka
Serwis jak każdy inny o nie! Napewno nie IT Clinic! Serwis zupełnie bez porownania z innymi. Już od wejścia miły uśmiech wita nas pytając w czym pomóc. Następnie Pan fachowo zajmuje się mną i moim laptopem. Otrzymuje wszystkie nie zbędne informacje jest miło, sympatycznie. Serwis opuszczam z uśmiechem i smsem na którym mam wszystkie potrzebne dane dotyczące mojego zamówienia. Po 4 dniach otrzymuje telefon ze mogę odebrac laptopa. Równie miło i z uśmiechem odbieram lśniącego czystością laptopa z ciasteczkiem na drogę :) i jak tu ich nie lubić.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.