Geopro Joanna Remiszewska

Geologia i geotechnika

ul. Juliusza Słowackiego 27/33/94, 01-592 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
605 593 937
603583925
605593937
biuro@geo-pro.com.pl
Może cię zainteresować
Geopro Joanna Remiszewska

Informacje

Opis działalności
Jako firma Geopro działamy na rynku od 2007 roku, jednak nasze początki sięgają 1997 roku, kiedy to działaliśmy pod nazwą Georem. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielem firmy jest Joanna Remiszewska.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to badania geotechniczne i geologiczne. Od początku istnienia firmy udało nam się wykonać ponad 2000 opracowań geologicznych, geotechnicznych i opinii oraz ekspertyz.

Nasza działalność to też:
- nadzory geotechniczne,
- konsultacje geotechniczne,
- badania zanieczyszczenia gruntu,
- laboratoryjne badania geotechniczne gruntów,
- badania geotechniczne,
- geologia inżynierska.

W ramach geologii inżynierskiej przeprowadzamy badania geologiczne warunków gruntowo-wodnych dla potrzeb posadowienia obiektów budowlanych. Należy do nich zaliczyć: elektrownie, szpitale, hale sportowe, baseny, centra logistyczne, obiekty przemysłowe, centra handlowe, domy jednorodzinne.

Natomiast badania geotechniczne wykonujemy za pomocą wiercenia mechanicznego i ręcznego, a także sondowania statycznego i dynamicznego. W ramach świadczonych usług zajmujemy się wykonywaniem odkrywek fundamentowych wraz z oceną ich stanu technicznego i nośnością graniczną. Uzupełnienie oferty to odbiór podsypek, nasypów i zasypek zagęszczanych mechanicznie, a także odbiór podłoża gruntowego wykopów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Geopro.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń