Serwis Sprzątający Konserwacje Michał Mieszkowski

Zapewniamy błysk w Twojej okolicy

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Marii Kazimiery 31B, 01-628 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Serwis Sprzątający Konserwacje Michał Mieszkowski

Informacje

Opis działalności
Serwis Sprzątający Konserwacje prowadzimy od jakiegoś czasu. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właściciel to Michał Mieszkowski.
Produkty i usługi
Zajmujemy się w głównej mierze usługami sprzątającymi. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę, dzięki której wyręczymy ich w niektórych pracach. Wiemy, że nie zawsze jest czas na dokładne porządki i z chęcią rozwiążemy ten problem.

Nasze usługi to:

- sprzątanie mieszkań,
- sprzątanie domów,
- sprzątanie biur,
- sprzątanie lokali użytkowych.

Poza tym zapewniamy sprzątanie terenów zewnętrznych i prace ogrodnicze, w skład których wchodzi odśnieżanie, pielęgnacja zieleni czy też koszenie trawy.

Trudnimy się sprzątaniem klatek schodowych, gdyż nawiązujemy współpracę ze wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Zlecić nam można mycie okien, mycie podłóg oraz dezynfekcje powierzchni.

Uzupełnieniem oferty są konserwacje elektryczne.

Zapraszamy do skorzystania z usług - Serwis Sprzątający Konserwacje
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
rOzalia.65
Klatka schodowa, jaką u nas sprzątają jest wybłyszczona jak w zamku. Od kiedy ta ekipa sprzątająca pojawiła się na osiedlu od razu jest przyjemniej.
K
Kamila
Warto było wynająć ich do sprzątania. To firma, która dokładnie przeprowadza usługi, gdyż widać, że zależy im na zadowoleniu klienta.