Piotr Nowak Pegaz-bis Piotr Nowak

Aluminiowe konstrukcje architektoniczne

Konstrukcje aluminiowe
ul. Potocka 5C, 01-639 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Piotr Nowak Pegaz-bis Piotr Nowak

Informacje

Opis działalności
Pegaz-Bis to przedsiębiorstwo specjalizujące się w prefabrykacji świetlików dachowych, ścian wewnętrznych i zewnętrznych, a także okien i fasad. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielem firmy jest Piotr Nowak.
Produkty i usługi
Nasze produkty są idealnym wyborem zarówno do lokali użytkowych, jak i budynków mieszkalnych. Wielokrotnie współpracowaliśmy z bankami, sklepami, biurami i salonami wystawowymi. Aluminium jest materiałem, który ma ogromne zastosowania. Tworzone z niego okna, drzwi, czy lekkie ściany osłonowe sprawdzają się świetnie w każdym pomieszczeniu.

W ofercie Pegaz-Bis znajdą Państwo między innymi:

- systemy fasadowe,
- systemy okienno-drzwiowe,
- systemy przesuwne,
- ogrody zimowe.

Proponowane przez nas systemy wyróżniają się niezwykłą trwałością. Są wodoszczelne i odporne na parcie wiatru. Na każdy z zakupionych elementów udzielamy 10-letniej gwarancji. Tworzymy rozwiązania wpasowujące się w potrzeby Klienta. Szyby mogą być antywłamaniowe, kuloodporne, refleksyjne, a także odporne na wszelkie uderzenia.

Zachęcamy do przejrzenia specyfikacji każdego z proponowanych przez nas produktów. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, makowski, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
A
Andrzej
Jeśli o mnie chodzi to firmę oceniam 5/5. Błyskawicznie wykonany projekt konstrukcji aluminiowych. Profesjonalny montaż.
D
Dominik
Firma spełniła moje oczekiwania. Jestem zadowolony z wykonanych przez nich okien i drzwi aluminiowych.
B
Bartosz
Usługi realizowane są bardzo szybko. Projekt konstrukcji aluminiowych wykonany tak, jak chciałem.
K
Kamil
Nasze przedsiębiorstwo współpracuje z firmą Pegaz-Bis. Stworzyli dla nas okna antywłamaniowe. Polecam.
K
Kuba
Super. Okna, drzwi i witryny sklepowe zostały zaprojektowane według moich potrzeb. Mój lokal jest teraz w pełni bezpieczny. Polecam. Każda z konstrukcji aluminiowych jest wykonana z twardego materiału.
E
Elżbieta
Systemy proponowane przez Pegaz-Bis są naprawdę niezwykłe. Rzadko spotyka się, żeby materiał był tak solidny i wodoszczelny. Zamontowane okna są odporne nawet na największe wiatry.