Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy z tradycją

Usługi pogrzebowe
ul. Powązkowska 2 (róg Okopowej), 01-797 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 111 88 88
Adres korespondencyjny
ul. Powązkowska 2 (róg Okopowej), 01-797 Warszawa Żoliborz, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Łukasza Koperskiego zajmuje się usługami pogrzebowymi. Działamy od 2009 roku, a nasza siedziba znajduje się w mazowieckim Mszczonowie.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Działamy kompleksowo i subtelnie. Zrobimy wszystko, by zdjąć z Państwa głowy problemy formalne w tym trudnym czasie. Organizacja pochówku łączy się u nas ze wsparciem żałobników.

Tradycja naszej firmy sięga 1937 roku, kiedy to działalność rozpoczęła firma produkująca trumny Heleny i Władysława Koperskich. W 1941 roku Władysław Koperski uzyskał tytuł Mistrza Stolarskiego. Rozbudowaliśmy firmę, jednak w dalszym ciągu podtrzymujemy tradycję, która stawia na jakość.

Nasze przedsiębiorstwo jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej powstałej w 2002 roku. Pomagamy przy wszystkich elementach organizacji ceremonii pogrzebowej. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą.

Nasze usługi to:

- całodobowe pogotowie pogrzebowe,
- obsługa pogrzebów,
- ceremonie pogrzebowe,
- kremacja,
- przewóz zmarłych,
- usługi prosektoryjne,
- usługi cmentarne.

W dalszym ciągu największym aspektem naszej pracy pozostaje rzemieślnicza produkcja trumien. Wykonujemy je w naszej firmowej stolarni. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów. Do ich tworzenia używamy nowoczesnych technologii połączonych z tradycjami. Wykonujemy trumny na rozmiar.

Zapewniamy przechowywanie ciała do pogrzebu, tanatokosmetykę, pomoc przy wyborze kwatery na cmentarzu i konsolację. Zapewniamy oprawę ceremonii zgodną z wymaganiami klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Koperski z Mszczonowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Skierniewice, grodziski, grójecki, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń