Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy z tradycją

Usługi pogrzebowe
ul. Powązkowska 2 (róg Okopowej), 01-797 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 111 88 88
Koperski Przedsiębiorstwo Pogrzebowe

Informacje

Opis działalności
Firma Łukasza Koperskiego zajmuje się usługami pogrzebowymi. Działamy od 2009 roku, a nasza siedziba znajduje się w mazowieckim Mszczonowie.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Działamy kompleksowo i subtelnie. Zrobimy wszystko, by zdjąć z Państwa głowy problemy formalne w tym trudnym czasie. Organizacja pochówku łączy się u nas ze wsparciem żałobników.

Tradycja naszej firmy sięga 1937 roku, kiedy to działalność rozpoczęła firma produkująca trumny Heleny i Władysława Koperskich. W 1941 roku Władysław Koperski uzyskał tytuł Mistrza Stolarskiego. Rozbudowaliśmy firmę, jednak w dalszym ciągu podtrzymujemy tradycję, która stawia na jakość.

Nasze przedsiębiorstwo jest członkiem Polskiej Izby Pogrzebowej powstałej w 2002 roku. Pomagamy przy wszystkich elementach organizacji ceremonii pogrzebowej. Służymy profesjonalnym doradztwem i pomocą.

Nasze usługi to:

- całodobowe pogotowie pogrzebowe,
- obsługa pogrzebów,
- ceremonie pogrzebowe,
- kremacja,
- przewóz zmarłych,
- usługi prosektoryjne,
- usługi cmentarne.

W dalszym ciągu największym aspektem naszej pracy pozostaje rzemieślnicza produkcja trumien. Wykonujemy je w naszej firmowej stolarni. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów. Do ich tworzenia używamy nowoczesnych technologii połączonych z tradycjami. Wykonujemy trumny na rozmiar.

Zapewniamy przechowywanie ciała do pogrzebu, tanatokosmetykę, pomoc przy wyborze kwatery na cmentarzu i konsolację. Zapewniamy oprawę ceremonii zgodną z wymaganiami klienta.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Koperski z Mszczonowa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Skierniewice, grodziski, grójecki, pruszkowski, sochaczewski, Warszawa, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń