FaceMed

Czuj się młodziej i piękniej

Lekarze medycyny estetycznej
ul. Rydygiera 13, 01-793 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 503 74 72
Adres korespondencyjny
kontakt@face-med.pl
FaceMed

Informacje

Opis działalności
FaceMed to gabinet medycyny estetycznej znajdujący się w Warszawie. Prowadzi go od 2008 roku dr Beata Kaszyńska. Lekarze specjalizuje się w zabiegach estetycznych, które obejmują skórę twarzy. Dzięki temu możliwe jest usunięcie niedoskonałości i odmłodzenie skóry, a to przekłada się na lepszą prezencję i lepsze samopoczucie.
Produkty i usługi
Oferta gabinetu FaceMed obejmuje wiele usług z zakresu medycyny estetycznej. Dr Beata Kuszyńska przeprowadza zabiegi, których celem jest przede wszystkim zniwelowanie oznak starzenia się skóry, a także usunięcie wszelkich niedoskonałości. Nie stosuje dużej inwazji chirurgicznej. Pacjentom proponuje między innymi korekcję wyglądu poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego albo botoxu, tj. toksyny botulinowej. Zarówno jedno, jak i drugie pozwala na widoczne odmłodzenie skóry oraz na osiągnięcie takiego efektu jak powiększenie ust i wypełnienie zmarszczek. Zabiegi tego typu wykonywane w FaceMed to:
-wypełnianie fałdów nosowo wargowych kwasem hialuronowym,
-wypełnianie policzków kwasem hialuronowym,
-usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym,
-lifting twarzy kwasem hialuronowym,
-modelowanie twarzy kwasem hialuronowym
-usuwanie zmarszczek pionowych czoła,
-usuwanie zmarszczek poziomych czoła,
-usuwanie zmarszczek wokół oczu,
-usuwanie zmarszczek u nasady nosa.

Botoks i kwas hialuronowy znajdują też zastosowanie przy mezoterapii szyi i dłoni oraz dekoltu.

W gabinecie używane są toksyny botulinowe produkowane przez firmę Allergan. Firma ta opracowała innowacyjną technologię VYCROSS TM dla nowej generacji wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki zastosowaniu kombinacji kwasy hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej uzyskuje się wyższy stopień usieciowienia łańcuchów, a to z kolei pozwala na zastosowanie kwasu hialuronowego o niższym stężeniu z bardzo dobrymi zdolnościami wypełniającymi, atakże ograniczeniem obrzęków.

Pełna oferta gabinetu medycyny estetycznej FaceMed znajduje się na stronie internetowej. Na wizyty należy zarejestrować się telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe