Beata Kaszyńska Medycyna Estetyczna Twarzy "FaceMed"

Czuj się młodziej i piękniej

Lekarze medycyny estetycznej
ul. Rydygiera 13 (róg German), 01-793 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 503 74 72
Adres korespondencyjny
ul. Rydygiera 13 (róg German), 01-793 Warszawa Żoliborz, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy FaceMed znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Właścicielem firmy jest Beata Kaszyńska.
Produkty i usługi
Oferta gabinetu FaceMed obejmuje szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi, których celem jest przede wszystkim zniwelowanie oznak starzenia się skóry, a także usunięcie wszelkich niedoskonałości. Nie stosujemy dużej inwazji chirurgicznej. Klientom proponujemy między innymi korekcję wyglądu poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego albo botoxu, tj. toksyny botulinowej. Zarówno jedno, jak i drugie pozwala na widoczne odmłodzenie skóry. Preparaty te można wykorzystać, np. w celu powiększenia ust czy wypełnienia zmarszczek. Doskonale sprawdzą się też przy wypełnieniu fałdów nosowo-wargowych i policzków. Znajdują zastosowanie przy mezoterapii twarzy, szyi i dłoni oraz dekoltu.

Oferta naszego gabinetu medycyny estetycznej to też lifting wolumetryczny modelujący owal twarzy i lifting twarzy przywracający młodszy wygląd.

Używamy jedynej oryginalnej toksyny botulinowej zwanej Botox produkowanej przez firmę Allergan. Firma ta opracowała innowacyjną technologię VYCROSS TM dla nowej generacji wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki zastosowaniu kombinacji kwasy hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej uzyskuje się wyższystopień usieciowienia łańcuchów, a to z kolei pozwala na zastosowanie kwasu hialuronowego o niższym stężeniu z bardzo dobrymi zdolnościami wypełniającymi, a także ograniczeniem obrzęków.

Zapraszamy do gabinetu FaceMed.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
zagra
Po raz kolejny skorzystałam z usług oferowanych przez dr Kaszyńską w zakresie medycyny estetyczne i kolejne zadowolenie w zetknięciu z lustrem. Doktor zabiegi wykonuje profesjonalnie, w przesympatycznej atmosferze i z dobrym efektem końcowym. Polecam. zagra
A
aldona
Polecam poradnię Arkadia Medical a szczególnie usługi medycyny estetycznej u p. dr Beaty Kaszyńskiej! Pani Doktor jest przesympatyczną i doświadczoną w swoim fachu osobą, bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta, posiada ogromną wiedzę na temat tego co robi i potrafi w prosty sposób wszystko wytłumaczyć:) Efekty są bardzo naturalne i widoczne zaraz po zabiegu. Dr. B. Kaszyńska jest cudownym człowiekiem i kocha to co robi, to daje się odczuć. Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy! Polecam Panią dr Beatę Kaszyńską wszystkim kobietom, które chcą wyglądać piękniej i młodziej!