Pink Machine Tattoo Magdalena Olszewska

Tatuaże kolorowe, komiksowe i czarno białe

Tatuaże
ul. Wyspiańskiego 7/2, 01-577 Warszawa Żoliborz, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pink Machine Tattoo Magdalena Olszewska

Informacje

Opis działalności
Pink Machine Tattoo to założone przez Magdalenę Olszewską studio tatuażu. Powstało w 2012 roku i jest wynikiem pasji właścicielki. Studio wyróżnia się na tle innych tego typu miejsc kreatywnym podejściem do wykonywania tatuaży. Nie są one robione na podstawie wzorów, tylko zawsze są wyjątkowe.
Produkty i usługi
Zdobienie ciała ma wielowiekową tradycję, która w Pink Machine Tattoo weszła na wyższy poziom. Studio tatuażu zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i wykonywanie niepowtarzalnych, zgodnych z oczekiwaniami klientów tatuaży. Miejsce to jest przyjazne dla miłośników komiksów, street artu, kultury ulicznej oraz miłośników ekologicznego trybu życia. Pink Machine Tattoo oferuje rękoma swoich tatuażystów wykonywanie takich ozdób na ciele jak:
-tatuaż realistyczny
-tatuaż komiksowy
-tatuaż tradycyjny
-tatuaż neotradycyjny
-tatuaż abstrakcyjny
-tatuaż koronkowy
-tatuaż kolorowy
-tatuaż czarno-szary
-tatuaż dotwork
-tatuaż blackwork

Ponadto wykonywane są w studiu tatuaże newschool, gaming tattoo, oldschool tattoom, mandala tattoo i tatuaże geometryczne. Można również zamówić wykonanie tatuażu zwierzęcego.

Oczywiście w studiu panują świetne warunki higieniczne. Narzędzia używane podczas tatuowania są wyparzane w autoklawie, a igły są używane tylko raz i następnie są utylizowane.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o studiu tatuażu Pink Machine Tattoo. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane projekty znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń