Craftroom De Coupage

Warsztaty z decoupage'u oraz sklep z akcesoriami

Rękodzieło artystyczne
al. J. Waszyngtona 122, 04-074 Warszawa mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 870 57 15
Craftroom De Coupage

Informacje

Opis działalności
CRAFTROOM to sklep stacjonarny, który prowadzimy od 2015 roku w Warszawie. Jesteśmy także właścicielami strony internetowej, gdzie prezentujemy swoje produkty i usługi. Naszą pasją jest decoupage, czyli technika zdobienia najróżniejszych przedmiotów. Dzieląc swoją pasję z innymi ludźmi, pragniemy dostarczyć Państwu jak największą ilość niezbędnych przedmiotów do wykonania decoupage'u. Zapraszamy także na cykliczne szkolenia, które organizujemy.
Produkty i usługi
Sklep CRAFTROOM w Warszawie łączy ze sobą pasjonatów oraz amatorów decoupage'u. Prowadzimy w nim warsztaty, na których zarażamy swoją pasją innych. Ofertę kierujemy do dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół, a także do osób dorosłych i firm. Program warsztatów jest dostosowany do programów edukacyjnych. Spotkamy się na kreatywnych warsztatach grupowych lub na urodzinach, gdzie przygotowujemy ciekawe atrakcje związane ze zdobieniem najróżniejszych akcesoriów. Pracownia prowadzi także warsztaty dla grupy składającej się z 24 osób. Możemy dojechać do Klienta i zabrać ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty. Data i temat spotkania jest ustalany indywidualne z Klientem.

W sklepie stacjonarnym znajdziecie Państwo dosłownie wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia swojej przygody z tą techniką zdobienia. Mamy także wiele oryginalnych dodatków, dla osób, które szukają urozmaicenia, do kreowania przestrzeni wokół siebie.

W naszym sklepie znajdują się:
- dodatki i biżuteria do jajek i bombek,
- papiery ryżowe,
- serwetki papierowe,
- akcesoria do wielkanocnego decoupage'u,
- książki i poradniki,
- stemple i formy do odlewów,
- papier do transferów,
- szablony,
- stojaki do bombek i jajek,
- makiety domków do bombek.

Wśród akcesoriów znajdziecie Państwo pędzle, nożyczki i ostrza, gąbki, szpachelki i inne dodatki.

Zapraszamy do sklepu Craftroom w Warszawie oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Karina
Z nimi udało mi się ozdobić jajka wielkanocne. Byłam na ich szkoleniu. Organizatorzy mają niesamowity talent, są mili i potrafią przekazać wiedzę na temat tworzenia rękodzieła.
K
Karolina
Ten sklep ma największy wybór akcesoriów do decoupage'u. Przepiękne serwety do klejenia z cudownymi motywami kwiatowymi oraz wiele innych pomysłowych dodatków.