"Adatel" Adam Sznajdrowicz

Systemy i usługi telekomunikacyjne
ul. Łagowska 2 m. 46, 01-464 Warszawa Bemowo, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

"Adatel" Adam Sznajdrowicz działa w branży Systemy i usługi telekomunikacyjne. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Warszawa.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 602 656...
Firma świadczy działalność pod adresem 01-464 Warszawa ul. Łagowska 2 m. 46,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Adatel" Adam Sznajdrowicz: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Adatel" Adam Sznajdrowicz.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
P
,
Andrzej Puchacz , Travpol
Pierwszy raz korzystaliśmy z usług Pana Adama Sznajdrowicza 15 lat temu. Wczoraj firma Adatel konfigurowała w naszym biurze telefony firmowe. Ponownie bardzo rzetelnie, z duża kulturą osobistą. Adatel - to firmy działająca bardzo profesjonalnie i bardzo etycznie. Polecamy !
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.