Ekspert Małgorzata Twardowska

Licencjonowane Biuro Finansowo-Księgowe

Biura rachunkowe
ul. Człuchowska 9B/5, 01-230 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ekspert Małgorzata Twardowska

Informacje

Opis działalności
Powstaliśmy z myślą, by być jak najlepszym, służyć klientom, dając im poczucie bezpieczeństwa. Świadczymy sługi w zakresie rachunkowości, księgowości, doradztwa podatkowego i rozliczeń. Właścicielką biura Ekspert jest Małgorzata Twardowska, a nasza siedziba znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest świadczenie usług księgowych, w czym mamy spore doświadczenie. Działamy na zlecenie Klientów indywidualnych, a także firm czy przedsiębiorstw. Posiadamy naprawdę szeroką ofertę odnośnie rachunkowości czy też księgowości.

W ramach księgowości, nasze usługi to:
- prowadzenie ksiąg podatkowych,
- ewidencja na potrzeby VAT,
- sporządzanie deklaracji podatkowych,
- doradztwo w zakresie prowadzenia działalności,
- reprezentacja Klientów w urzędach,
- sporządzanie dokumentów, sprawozdań i deklaracji,
- opracowywanie planu kont i polityki rachunkowości,
- rozliczanie transakcji.

Dodatkowo zajmujemy się kadrami i płacami. Pomagamy zarządzać pracownikami, tworzymy ich teczki czy udzielamy konsultacji na temat Prawa Pracy. Sporządzamy także raporty i zestawienia kadrowe, jak również umowy o pracę. Co więcej, przeprowadzamy szkolenia z zakresu BHP oraz pomagamy zakładać firmę czy opracowywać różne wnioski dla banków bądź firm leasingowych.

Oprócz tego nadzorujemy warunki pracy, przeprowadzamy szkolenia wstępne, okresowe i oceniamy ryzyko zawodowe na poszczególnych stanowiskach. Tworzymy również dokumentację powypadkową. Wszystkie te usługi świadczy wykwalifikowana kadra, która posiada spore doświadczenie w zawodzie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, jak również terminową realizację podejmowanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i zachęcamy do podjęcia współpracy z biurem Ekspert w Warszawie.
Marki i specjalizacje
W ramach usługi OUTSOURCINGU przejmiemy funkcję działu finansowo-księgowego.
Nadzór nad prowadzoną księgowością w siedzibie firmy klienta
Opracowywanie Planu kont, Polityki Rachunkowości itp.
Księgi handlowe, KPiR, ryczałt.

Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie i aktualna wiedza pozwalają świadczyć usługi w zakresie rachunkowości na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy od lat zajmują się pełną obsługą księgową i na bieżąco śledzą zmiany w przepisach.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń