ASC Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o.o.

Profesjonalna automatyka przemysłowa

Automatyka
ul. Legionowa 24, 01-343 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 666 21 62
Biuro handlowe w Warszawie
226662163
asc.warszawa@asc.waw.pl
226662164
Serwis Dariusz Miller
226662162
d.miller@asc.waw.pl
606850102
ASC Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma ASC Automatyka Systemów Chłodniczych działa w branży chłodniczej i zajmuje się dostarczaniem automatyki przemysłowej z zakresy chłodnictwa. Firma świadczy usługi serwisowe.
Produkty i usługi
ASC Automatyka Systemów Chłodniczych została założona w 1992 roku co czyni nas pierwszym w Polsce autoryzowanym przez firmę DANFOSS importerem i dystrybutorem automatyki chłodniczej i przemysłowej.

Z biegiem lat w miarę wprowadzania na polski rynek przez DANFOSS nowych branż poszerzaliśmy zakres świadczonych usług i oferowanych produktów. Obecnie koncentrując się na obsłudze klientów z różnych dziedzin przemysłu, jesteśmy w stanie sprostać nawet nietypowym wyzwaniom z dziedziny chłodnictwa, sterowań i napędów elektrycznych.

* Chłodnictwo

Mechaniczna i elektroniczna aparatura do automatyzacji freonowych i amoniakalnych systemów chłodniczych. Szeroki asortyment wyrobów zawiera również elektroniczne systemy regulacji, sterowania i monitoringu instalacji chłodniczych ADAP-KOOL®.

* Automatyka przemysłowa

Elementy automatyki przemysłowej stanowią obok aparatury chłodniczej najstarszą grupę urządzeń produkowaną przez Danfossa. Olbrzymie doświadczenie w produkcji termostatów, presostatów, przetworników ciśnienia, czujników temperatury i zaworów elektromagnetycznych pozwala oferować urządzenia o doskonałej odporności na wstrząsy, zakłócenia elektromagnetyczne, zanieczyszczenia, wilgoć i temperatur.

* Napędy elektryczne

W dziale "Napędy elektryczne" oferujemy produkowane przez Danfoss przetwornice częstotliwości i układy łagodnego rozruchu - urządzenia służące do sterowania pracą trójfazowych silników indukcyjnych.

* Serwis przetwornic częstotliwości

Od kilkunastu lat świadczymy autoryzowane przez Danfoss usługi serwisowe w zakresie regulowanych napędów elektrycznych. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne przetwornic częstotliwości i softstartów Danfoss.

* Doradztwo i projekty

Proponujemy Państwu doradztwo i projekty instalacji produktów znajdujących się w ofercie firmy. Wykonujemy kompletne układy sterujące, od projektu aż po montaż i uruchomienie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń