Dancing Rozmaryn

Zapraszamy na dancingi i biesiady w weekendy!!!

Organizacja imprez i konferencji
ul. Powstańców Śląskich 10, 01-318 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Poniedziałek 12:00 - 16:00
Wtorek 12:00 - 16:00
Środa 12:00 - 21:00
Czwartek 12:00 - 17:00
Piątek 12:00 - 22:00
Sobota 15:30 - 21:00
Niedziela 15:30 - 21:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dancing Rozmaryn

Informacje

Opis działalności
Sala Rozmaryn usytuowana jest przy ulicy Powstańców Śląskich 10 w pawilonie usługowym na 1 piętrze. Dysponujemy przestronną salą, która pomieści do 100 osób. Organizujemy imprezy firmowe i rodzinne, studniówki, przyjęcia weselnego lub okolicznościowego. Zapewnimy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę przyjęć. Obsługujemy wycieczki turystyczne w zakresie wyżywienia.
Produkty i usługi
DANCINGI DLA KAŻDEGO

W środy zapraszamy na imprezy taneczne od godziny 17:00 do 21:00 - natomiast w piątki od 18:00 do 22:00. W te dni gramy między pokoleniowo, ciekawie. Stawiamy na różnorodność. Ten wieczór kierujemy do tych, którzy po ciężkim tygodniu pracy pragną miło spędzić czas.

W soboty i niedziele od 16:00 do 21:00, gramy w rytmach muzyki lat 70, 80 i 90. Na tą imprezę przychodzą wszyscy którzy kochają muzykę, taniec i dobrą zabawę. Wiek nie odgrywa tu dużej roli gra muzyka łatwo wpadająca w ucho, porywająca do tańca. Panuje wspaniała atmosfera, można miło spędzić czas w towarzystwie lubiących tańczyć i bawić się ludzi. Wieczorek stanowi wspaniałą okazję do nawiązania nowych znajomości. W trakcie imprezy funkcjonuje bar z przekąskami, przystawkami i napojami.


STYPY I KONSOLACJE

Moment odejścia bliskiej osoby nie jest łatwy, dlatego w tym trudnym czasie pomożemy Państwu zorganizować całą uroczystość. Stypy i konsolacje dopasowujemy do Państwa potrzeb. Pomagamy i doradzamy w wyborze menu czy aranżacji sali. Zapewniamy, że ta wyjątkowa uroczystość w naszej restauracji będzie dopracowana w najmniejszym szczególe.


CATERING

Jesteśmy przygotowani do zorganizowania każdego rodzaju przyjęcia w miejscu wskazanym przez Państwa. Oferując kompleksową obsługę imprez gwarantujemy:
• najwyższej jakości potrawy i wyszukane dania, dobrane odpowiednio do charakteru imprezy,
• pełną obsługę oraz profesjonalną koordynację imprezy,
• elegancką zastawę stołową, bądź jednorazowe naczynia w zależności od rodzaju imprezy.


NA CO DZIEŃ

W tygodniu możemy zaproponować Państwu smaczny obiad. Zapraszamy codziennie od godziny 12. Szczegółowe informacje na temat aktualnego menu znajdą Państwo na https://www.facebook.com/salarozmaryn/ lub telefonicznie. Tutaj też znajdą Państwo informacje na temat imprez okolicznościowych i wydarzeń sportowych. Tych, którzy akurat głodni nie są zapraszamy na szklankę piwa lub czegoś mocniejszego.
Marki i specjalizacje
• DANCINGI DLA PAR I SINGLI
• ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH
• WESELA,
• KOMUNIE
• CHRZCINY
• STYPY
• STUDNIÓWKI
• IMPREZY FIRMOWE
• RESTAURACJA
Certyfikaty
Zapewniamy profesjonalną organizację i obsługę imprez okolicznościowych. Serwowane przez nas potrawy przygotowywane są z najwyższej jakości produktów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń