Dent-Em Poradnia Stomatologiczna

Usługi stomatologiczne

Stomatolodzy i protetycy
ul. Powstańców Śląskich 106 lok. 3, 01-466 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dent-Em Poradnia Stomatologiczna

Informacje

Opis działalności
Przychodnia stomatologiczna Dentem znajduje się w Warszawie. Nasz zespół to lekarze różnych specjalności, dzięki czemu możemy wykonać różne zabiegi w jednym miejscu. Nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. Zajmujemy się m.in. endodoncją, leczeniem zachowawczym i wybielaniem.
Produkty i usługi
Nasz gabinet zrzesza różnych specjalistów, którzy zajmują się podstawowym leczeniem zębów, a także skomplikowanymi zabiegami chirurgicznymi.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, która ma na celu zapobiegać próchnicy i leczyć jej skutki. Usuwamy brzydkie plamy na zębach powstałe w jej wyniku. Opracowujemy i wypełniamy ubytki w zębie. Wypełnienia są trwałe i dopasowane do naturalnego koloru zęba Klientów. Robimy wszystko, aby utrzymać żywe zęby pacjenta.

Nasze usługi to także:
- endodoncja,
- stomatologia dziecięca,
- chirurgia stomatologiczna,
- wybielanie zębów,
- profilaktyka stomatologiczna.

Jeżeli próchnica jest zbyt rozległa i dojdzie do uszkodzenia wewnętrznej tkanki zęba, możliwe jest, że trzeba będzie wykonać leczenie kanałowe.

Nasi stomatolodzy zajmują się również stomatologią dziecięcą. Regularne wizyty w naszym gabinecie pomogą w zachowaniu białego uśmiechu Państwa dziecka. Wykonujemy zabiegi higienizacji, fluoryzacji i lakowania. Wykonujemy również instruktaż higieny jamy ustnej. Nasi lekarze tłumaczą jak prawidłowo dbać o zęby i uczą zdrowych nawyków.

W ramach chirurgii stomatologicznej zajmujemy się usuwaniem chorych zębów, odbudową tkanki kostnej i tkanki miękkiej. Wykonujemy ekstrakcję zębów, radektomię, hemisekcję, a także nacięcie i drenaż ropnia.

W naszej przychodni na miejscu wykonujemy potrzebne zdjęcie rentgenowskie, dzięki któremu możemy sprawdzić szczegółowo stan uzębienia pacjenta.

W zależności od przeprowadzanych zabiegów dobieramy formę znieczulenia. Oferujemy znieczulenie powierzchowne, znieczulenie nasiękowe oraz znieczulenie przewodowe. Dostosowujemy je do potrzeb pacjenta i metody leczenia.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego Dentem w Warszawie. Warto jest dbać o zdrowy i biały uśmiech.

Więcej informacji możecie Państwo zdobyć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
kropka
Miły profesjonalny personel; dobrze wyposażony, czysty i zadbany gabinet, czynny również w niedziele - co jest dla mnie dużą zaletą. Polecam!!!