Akademia Włosów By Iva Rozvodovska Sp. z o.o.

Salon fryzjerski na wysokim poziomie

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
ul. Powstańców Śląskich 80B, 01-466 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 21:00
Wtorek 10:00 - 21:00
Środa 10:00 - 21:00
Czwartek 10:00 - 21:00
Piątek 10:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 20:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Akademia Włosów By Iva Rozvodovska Sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 80B, 01-466 Warszawa Bemowo, mazowieckie
NIP
5223231302
Telefon
Akademia Włosów By Iva Rozvodovska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Akademia Włosów By Iva Rozvodovska Sp. z o.o. w Warszawa
Siedziba firmy Akademia Włosów By Iva Rozvodovska Sp. z o.o. znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. W branży fryzjerstwo - salony, usługi działamy z powodzeniem od 2022 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością. Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.
Produkty i usługi
Fryzjerstwo to dla nas nie tylko praca, ale i ogromna pasja. Każdego dnia rozwijamy się i szlifujemy swoje umiejętności, aby zapewnić klientom najwyższą jakość usług i pełen profesjonalizm. Mimo krótkiego istnienia na rynku cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród wielu osób, które chętnie do nas wracają.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to przede wszystkim jakość, precyzyjność i indywidualne podejście do każdych włosów.

Akademia Włosów to zarówno salon fryzjerski ze znakomitą załogą edukatorów fryzjerstwa, jak i Akademia Fryzjerska, która powstała z myślą o innych fryzjerach. Chcemy dzielić się z nimi naszą wiedzą i umiejętnościami.

Oferujemy szeroki zakres usług fryzjerskich, w tym:

- strzyżenie damskie,
- koloryzacja włosów,
- keratynowe prostowanie włosów,
- pasemka,
- ombre,
- sombre,
- botoks na włosy.

Wykonujemy również zabiegi pielęgnacyjne. Dzięki nim włosy stają się głęboko nawilżone, sprężyste i pełne blasku. Usługę polecamy szczególnie kobietom zmagającym się z cienkimi, suchymi i słabymi włosami. Gwarantujemy, że po tym zabiegu zauważą Panie ogromną różnicę!

Uzupełnieniem naszej oferty są profesjonalne szkolenia fryzjerskie. Przeprowadzamy je bezpośrednio w salonie bądź dojeżdżamy do klientów.

W pracy korzystamy najwyższej jakości kosmetyków i produktów, pochodzących od znanych i renomowanych producentów, takich jak Olaplex, Goldwell, Kerasilk, Amazon, Joico, Moroccanoil, Elumen Play, Elumen, Guy Tang Mydentity i wiele innych.

Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa największym oczekiwaniom. Chętnie doradzimy i podsuniemy ciekawe rozwiązania fryzjerskie.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Akademia Włosów By Iva Rozvodovska Sp. z o.o. z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, mazowieckie, pomorskie, wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń