Leg-Sanit sp.j. Sklep z Artykułami Instalacyjno-Sanitarnymi Jażdżyk T., Budzyński S.

Hurtownia artykułów sanitarnych.

Hurtownie urządzeń sanitarnych
ul. Sochaczewska 30, 01-327 Warszawa Bemowo, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
226662118
poczta@leg-sanit.pl
226662117
226660307
226665214
Leg-Sanit sp.j. Sklep z Artykułami Instalacyjno-Sanitarnymi Jażdżyk T., Budzyński S.

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Leg-Sanit, która oferuje pełen asortyment artykułów wyposażenia łazienek i kuchni, a także montażu instalacji sanitarnych. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy, a działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1991 roku.
Produkty i usługi
Celem powstania naszej firmy było stworzenie hurtowni specjalizującej się w handlu artykułami sanitarnymi wysokiej jakości. Działamy na rynku już od 1991 roku, co pozwoliło nam na zdobycie sporego doświadczenia i wiedzy branżowej. Dzięki temu możemy oferować jedynie sprawdzone rozwiązania.

Wieloletnie działanie na rynku pozwoliło nam również na nawiązanie współpracy z wieloma renomowanymi producentami armatury łazienkowej czy produktów sanitarnych. Posiadamy również dwa magazyny sprzedaży hurtowej oraz detalicznej, które znajdują się w Warszawie oraz Sochaczewie.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- armatura łazienkowa,
- płytki ceramiczne,
- glazura i terakota,
- płytki gresowe,
- elementy techniki grzewczej,
- produkty sanitarne,
- elementy montażowe.

Co więcej, możemy w odpowiedni sposób zaprojektować dla Państwa łazienki oraz kuchnie wraz z wyposażeniem, ale również wykonać projekty instalacji sanitarnych w domach czy mieszkaniach. Wykonujemy także odpowiednie aranżacje w tym zakresie. Wszystkim zajmują się wykwalifikowani projektanci.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Leg-Sanit z Warszawy.
Marki i specjalizacje
Afrison, Cersanit, Elita, Grohe, Koło, Roca, Koralle, De Dietrich, Aquaform, Wavin, MagnoPlast, Armatura, Emalia, Mira, Intra, Junkers, Ariston, Danfuss, Franke, Hybner, Oras, Sanplast, Kaldewei, Valvex, Brugman, Kospel, Gorgiel, Enix, Damixa, Schell, Pool Spa, Termet, Amica, Biawar, Deante i inni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Paulina
Nie mogę narzekać na jakość wykonania produktów do łazienki firmy Leg-Sanit. Zdecydowanie znają się na swojej branży i dokładnie wykonują każde zadanie.
O
Olaf
Tworzą naprawdę solidne elementy armatury łazienkowej. Sam zrobiłem tam całkiem spore zakupy i jestem bardzo zadowolony z zaprezentowanej jakości.