Automatyka RR

Automatyka do każdego rodzaju bram

Sprzedaż wysyłkowa
ul. Szeligowska 20, 01-320 Warszawa Bemowo, mazowieckie
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Automatyka RR

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Automatyka RR znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od2015 roku. Właścicielem firmy jest Rafał Raczyński. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą automatyki bramowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
Naszym klientom oferujemy całą gamę napędów do bram skrzydłowych, garażowych i przesuwnych. Mamy też napędy do segmentowych bram przemysłowych. Klienci mogą liczyć z naszej strony na fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę. Ponadto w Warszawie i okolicach zajmujemy się również montażem.

Dodatkowo oferujemy domofony i wideo domofony, w tym też cieszące się coraz większą popularnością urządzenia bezsłuchawkowe. Oferujemy najwyższej jakości produkty, które mamy od renomowanych producentów, dlatego mogą być Państwo pewni, że będą służyły przez długi czas. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową.

Oferta firmy Automatyka RR to też:
- elektrozaczepy,
- szlabany,
- piloty do bram,
- fotokomórki,
- lampy ostrzegawcze,
- centralesterujące,
- uchwyty lamp,
- adaptery,
- czytniki zbliżeniowe,
- lampy sygnalizacyjne.

W skład naszej oferty wchodzi również montaż i serwis oferowanego asortymentu. Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego gwarantujemy fachową obsługę i profesjonalne doradztwo techniczne.

Produkty w naszej ofercie znajdują przede wszystkim zastosowanie u klientów, którzy nie chcą za każdym razem wysiadać z pojazdu w celu otworzenia bramy, a także w celu kontroli kto próbuje wjechać na teren firmy czy posesję.

Z chęcią doradzimy czym kierować się przy wyborze odpowiedniego modelu, który w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom. Dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć optymalne rozwiązanie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony internetowej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Automatyka RR.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń