Art Transporter Krzysztof Pawłowski

Kompleksowy i profesjonalny transport dzieł sztuki, przeprowadzki VIP.

Transport samochodowy
ul. Berensona 12 E/68, 03-287 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Poniedziałek Zamknięte
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa Zamknięte
Czwartek Zamknięte
Piątek Zamknięte
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sylwia Gołębiewska
570851003
Magdalena Król
575791022
Art Transporter Krzysztof Pawłowski

Informacje

Opis działalności
Firma Art-Transporter powstała z myślą o transporcie dzieł sztuki dla galerii, dealerów sztuki projektantów, antykwariuszy, domów aukcyjnych, targów sztuki, muzeów, kolekcjonerów i kupców dzieł.
Produkty i usługi
Zajmujemy się pakowaniem oraz profesjonalnym transportem dzieł sztuki. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz wiedzę specjalistyczną, która pozwala nam wdrażać standardy regulacje przewozowe. Zapewniamy solidny transport dzieł sztuki za pomocą specjalistycznych samochodów, wyposażonych w zawieszenie pneumatyczne, windę załadowczą oraz utrzymujący stałą temperaturę w przestrzeni ładunkowej. Przygotowujemy oraz wypożyczamy również specjalistyczne skrzynie izotermiczne, które służą do pakowania dzieł. Pozwala to na bezproblemowy załadunek i rozładunek dzieł oraz ich przechowywanie.

Przewozimy:
- grafiki,
- obrazy,
- rzeźby
- meble antyczne
- starodruki

Do naszych zadań należy również obsługa przeprowadzek VIP. Ofertę kierujemy do osób ceniących sobie wysoki standard przewozu m.in. do placówek dyplomatycznych w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Naszą pracę doceniły już takie instytucje jak m.in. Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Kasia Michalski Gallery, Muzeum Wojska Polskiego, Muzeum Historii Polski, Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie, Muzeum w Gliwicach oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń