Eso Białołęka Service sp.j.

ESO Białołęka Service - oddaj swoje auto w pewne ręce!

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Białołęcka 184, 03-253 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 425 51 53
Eso Białołęka Service sp.j.

Informacje

Opis działalności
W ESO Białołęka Service działamy na rynku już od 2003 roku. Jesteśmy nieautoryzowanym serwisem samochodów marki Opel i nie tylko. Siedziba naszego zakładu mieści się w warszawskiej Białołęce, na terenie województwa mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy!
Produkty i usługi
W ESO Białołęka Service od początku działalności robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasza oferta była rozbudowana i bogata w różnorodne możliwości współpracy. Nieustannie unowocześniamy warsztat w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy. Wykonujemy wszystkie naprawy mechaniczne. Dodatkowo oferujemy usługi związane z diagnostyką komputerową samochodów. Dysponujemy sprzętem do geometrii zawieszenia, wulkanizacji, obsługi klimatyzacji i wielu innych.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza naszych mechaników i elektryków pozwala nam zapewnić Państwu usługi profesjonalne i solidne, a co najważniejsze — skuteczną naprawę. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i przedsiębiorstw, dla których sprawne i zadbane auto to podstawa działalności.

W zakresie naszych obowiązków jest między innymi:

- diagnostyka komputerowa aut,
- geometria zawieszenia,
- naprawa samochodów,
- obsługa i naprawa klimatyzacji,
- naprawa silników,
- naprawa zawieszenia,
- wymiana rozrządu,
- naprawa podwozia.

Sprzęt i doświadczenie umożliwia nam sprawną realizację każdego zlecenia. Naprawimy każdy rodzaj usterki. Zakład posiada aż 5 stanowisk. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać stosunkowo dużą liczbę aut w krótkim czasie. Pracownicy firmy to wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy, których wiedza procentuje skutecznym usunięciem wszelkich wad i usterek z Państw aut.

Jesteśmy profesjonalni i solidni. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń