PPHU Ryza Blinds

Zewnętrzne i wewnętrzne osłony okienne

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Echa Leśne 39, 03-257 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
501 084 004
Adres korespondencyjny
ul. Echa Leśne 39, 03-257 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Ryza Blinds to firma z Warszawy, specjalizująca się w produkcji na wymiar osłon okiennych. Działa od 1996 roku realizując zlecenia na rzecz osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Właścicielem firmy jest Krzysztof Zaniewski.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, przystępna cena i idealne dopasowania charakteryzują najlepiej osłony okienne produkowane przez Ryza Blinds. Firma udziela na swoje produkty 24 miesięcznej gwarancji, a w razie problemów technicznych służy fachowym serwisem. W ramach kompleksowej oferty nie tylko wykonuje osłony, ale również je montuje. Dotyczy to zarówno osłon zewnętrznych, takich jak antywłamaniowe rolety, jak i wewnętrznych. Zaliczają się do nich m.in.:
-rolety kasetowe,
-rolety wolnowiszące,
-rolety dzień-noc,
-rolety rzymskie,
-rolety austriackie,
-żaluzje aluminiowe,
-żaluzje drewniane,
-żaluzje bambusowe.

Mogą być sterowane elektrycznie, sznurkami, łańcuszkami albo , korbami.

Poza wymienionymi osłonami na ofertę Ryza Blinds składają się też verticale, plisy i folie okienne. Mogą to być materiały antywłamaniowe, lustrzane, przeciwsłoneczne albo dekoracyjne.

Dodatkowo firma zajmuje się produkcją i montażem moskitier i markiz.Siatki na owady mogą być dostarczane w odmianie stałej lub zwijanej, natomiast markizy produkowane są w wersjach tarasowej, balkonowej, do ogrodów zimowych i jako stałe zadaszenia. Oczywiście rozkładanie i składanie może być wykonywane za pomocą sił mięśni lub napędu elektrycznego.

Po więcej informacji dotyczących wyrobów Ryza Blinds najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Jarek
Fachowcy. Nie tylko wykonali żaluzje na wymiar, ale też je precyzyjnie zamontowali. Polecam ich usługi.
E
Emil
Osłony okienne od Ryza Blinds spełniają moje oczekiwania. Kupiłem u nich rolety do okien oraz markizę na taras. Ładnie wyglądają i skutecznie chronią przed promieniami słonecznymi.