Zielona Kraina Centrum Ogrodnicze

Usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie

Ogrodnictwo
ul. Głębocka 114, 03-287 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(5 opinii) napisz opinię
Zielona Kraina Centrum Ogrodnicze

Informacje

Opis działalności
Jako centrum ogrodnicze Zielona Kraina świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze oraz zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości asortymentu ogrodniczego. Działamy od 2000 roku na terenie Warszawy, pod przewodnictwem właścicielki firmy Agnieszki Kozłowskiej. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Naszą pasją jest ogrodnictwo. Chcąc się podzielić wszelkimi pozytywnymi odczuciami związanymi z różnego rodzaju ogrodami oraz terenami zielonymi, proponujemy swoje kompleksowe usługi ogrodnicze.

Realizujemy zlecenia projektowania oraz wykonania projektu ogrodów i terenów zielonych. Do pracy sami, osobiście wybieramy najlepsze dostępne rośliny, gwarantując tym samym najwyższą jakość otrzymanego efektu. Jako ogrodnicy z doświadczeniem dobierzemy również odpowiednią glebę, podłoże oraz wszelkie materiały, które pozwolą zagwarantować Państwu ogród Waszych marzeń.

Proponujemy również:
- zakładanie trawnika z siewu oraz z rolki,
- układanie obrzeży trawnikowych,
- koszenie trawnika,
- wertykulację trawnika,
- aerację trawnika.
Usługi świadczymy bazując na naszym ogromnym doświadczeniu. Do naszej oferty zalicza się także zakładanie systemu nawadniającego oraz zrywanie darni pod rabat. Nasze usługi to idealna propozycja dla osób, które chcą cieszyć się własnym ogrodem jednak nie mają czasu bądź wystarczających umiejętności na jego utrzymanie.

Osobom, które wolą jednak same podejmować się prac ogrodniczych, proponujemy sprzedaż najwyższej jakości artykułów ogrodniczych. Proponujemy:
- kwiaty balkonowe,
- kwiaty rabatowe,
- kwiaty doniczkowe,
- krzewy ogrodowe,
- drzewka ogrodowe,
- iglaki,
- rośliny wodne,
- nawozy,
- nasiona.
Uzupełnienie tej propozycji stanowią również podłoża do sadzenia roślin, sadzonki kwiatów, cebulki kwiatowe, nawozy ogrodnicze, nawozy granulowane i mineralne, a także nasiona traw, kwiatów i warzyw. Każdy z naszych pracowników pomoże w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum ogrodniczego Zielona Kraina w Warszawie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
P
Paulina
Dbają o rośliny w moim ogrodzie podczas mojej nieobecności. Dużo podróżuję, więc moje obowiązki powierzam właśnie im. Są skuteczni, precyzyjni i niesamowicie dbają o rośliny. Polecam.
K
Kajetan
Założyli trawnik z rolki na mojej działce. Rozwiązanie jest o tyle fajne, że chwasty nie mają możliwości rozwoju na nim. Usługę wykonali niezwykle precyzyjnie, z dbałością o szczegóły. Polecam.
M
Mariusz
Polecam serdecznie jako zadowolony Klient. Koszą trawnik na mojej posesji zgodnie z ustalonym harmonogramem. Warunki umowy były korzystne, ceny są uczciwe więc nic tylko korzystać.
J
Joanna
Przeprowadzili prace pielęgnacyjne w moim ogrodzie. Dzięki nim mój ogród jest zadbany, czysto oraz zdecydowanie bardziej przestrzenny. Korzystam z ich usług regularnie i jeszcze nigdy nie dali mi powodu do narzekań.
B
Bartosz
Profesjonalne usługi ogrodnicze. Pracownicy firmy Zielona Kraina doskonale sprawdzili się podczas projektu i aranżacji mojego ogrodu. Starannie dobrali najpiękniejsze rośliny i zasadzili je w odpowiednich miejscach. Polecam.