Jerzy Szczurowski Usługi Dźwigowe

Wynajem dźwigi samojezdnych z operatorami

ul. Konwaliowa 28, 03-194 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 380 702
Adres korespondencyjny
ul. Konwaliowa 28, 03-194 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Usługi Dźwigowe to firma Jerzego Szczurowskiego. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, a przedsiębiorstwo działa na rynku od 1993 roku. Zajmuje się pełnym zakresem prac wysokościowych.
Produkty i usługi
Dźwigi to konstrukcje niezbędne podczas prac budowlanych i wysokościowych. Zakup sprzętu nie jest tani, dlatego najlepiej wynająć go wraz z operatorami. Usługi tego typu świadczy firma Szczurowski z Gdańska. Przedsiębiorstwo posiada dźwigi samojezdne, żurawie samojezdne oraz ciężarówki z HDS. Dźwigi wchodzące w skład parku maszynowego firmy mają udźwig od 20 do 220 ton. Firma wynajmuje je wraz z doświadczonymi operatorami i to za atrakcyjne stawki. Zapewnia przy tym indywidualne podejście do każdego zlecenia, w tym dotrzymywanie ustalonych terminów.

Usługi świadczone przez firmę Szczurowski to m. in.:
-układanie płyt warstwowych
-wymiana urządzeń chłodniczych
-montaż żurawi wieżowych
-montaż konstrukcji stalowych
-montaż hal magazynowych
-montaż hal przemysłowych
-rozładunek maszyn
-załadunek maszyn
-załadunek ładunków ponadgabarytowych
-rozładunek ładunków ponadgabarytowych

Firma zajmuje się też montażem reklam, w tym bilbordów reklamowych oraz za pomocą koszów osobowych i podnośników koszowych pielęgnuje zieleń. Konstrukcje tego typu przeznaczone są też do takich prac wysokościowych jak konserwacja konstrukcji stalowych, np. parapetów, mycie okien i mycie elewacji. Za ich pomocą można też obcinać gałęzie.

Poza wymienionymi usługami firma służy też pracami serwisowymi. Naprawia i regeneruje siłowniki hydrauliczne w maszynach budowlanych.

Przedsiębiorstwo wynajmuje też kontenery i trawersy. Dostępne kontenery to konstrukcje socjalne, biurowe i magazynowe. Z kolei trawersy mają różny udźwig i długość. Nadają się do podnoszenia rozmaitych konstrukcji.

Po więcej informacji związanych z działalnością przedsiębiorstwa Szczurowski najlepiej wejść na stronę internetową, Można również zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe