Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H

Bezpieczne i szybkie przewozy chorych, niepełnosprawnych oraz osób starszych

Przewozy osób niepełnosprawnych
ul. Książkowa 9/75, 03-134 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H

Informacje

Opis działalności
Przewóz Chorych prywatną kare to firma z Warszawy, działająca w branży medycznej. Jej właścicielem jest Sebastian Kowalczyk, a początki działalności sięgają 2014 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie medycznym oraz zabezpieczaniu medycznym imprez masowych. Firma działa o każdej porze dnia i nocy, siedem dni w tygodniu.
Produkty i usługi
Osoby chore, niepełnosprawne i starsze mają ograniczone możliwości poruszania się, dlatego potrzebują pomocy w przemieszczaniu się. Korzystanie z pomocy bliskich albo taksówek nie jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ chorzy potrzebują odpowiednich warunków i opieki ze strony specjalistów. Najlepszym wyborem jest więc zamówienie transportu medycznego świadczonego przez Służbę Pomocy Obywatelskiej. Firma zatrudnia doświadczonych ratowników medycznych i dysponuje doskonale wyposażonymi karetkami. Zapewnia wnoszenie i znoszenia osób oraz przewóz na wskazane miejsce. Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo obejmuje:
-transport na badania,
-transport do szpitali,
-transport do domów opieki,
-transport do sanatoriów,
-transport na lotniska,
-transport na konsultacje lekarskie,
-transport na dializy.

Ponadto karetki zabezpieczają imprezy masowe. Służba pomocy Obywatelskiej podejmuje się zabezpieczania meczów, koncertów i imprez firmowych. Mogą się one odbywać zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w budynkach.

Dodatkowo karetkami przewożone są materiały medyczne, takie jak leki oraz służą one do przewozu organów, krwi, osocza i płytek.

Dodatkowe informacje dotyczące działalności firmy Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie uzgodnienia warunków, w tym ceny za usługi, najlepiej zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe