Besa24 Meble metalowe

Sprzedaż regałów, szafek i wózków magazynowych

Wyposażenie magazynów
Milenijna 51/53, 03-130 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 150 750
Adres korespondencyjny
Milenijna 51/53, 03-130 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Besa24 to firma z siedzibą w Warszawie. Jej właścicielką jest Beata Sankowska. Specjalnością przedsiębiorstwa jest dostarczanie mebli metalowych oraz wyposażenia przydatnego podczas prac magazynowych.
Produkty i usługi
Metalowe meble charakteryzują się dużą wytrzymałością, dlatego sprawdzają się wszędzie tam, gdzie narażone są na zużycie i uszkodzenie. Firma Besa24 prowadzi sprzedaż mebli metalowych do magazynów, warsztatów, biur, gabinetów lekarskich oraz szkół i szatni basenowych. Oferuje m. in. regały półkowe, paletowe, przesuwne i archiwalne o nośności od 70 do 300 kilogramów na półkę. Regały mogą zostać przez pracowników Besa24 dowiezione na wskazane miejsce, zmontowane i w razie potrzeby zdemontowane. Firma prowadzi też przeglądy stanu technicznego i zajmuje się naprawami. W ofercie mebli posiada również:
-szafy z szufladami
-szafki ubraniowe
-stoły warsztatowe
-szafki warsztatowe
-szafy wzmacniane
-sejfy
-krzesła metalowe
-taborety przemysłowe
-meble medyczne

Ponadto sprzedaje apteczki metalowe i kasetki oraz wózki magazynowe. Konstrukcje renomowanej firmy Zakrem dostępne są w takich odmianach jak ręczne, elektryczne, podnośnikowe, platformowe, a także jezdniowe i dwukołowe.

Oferta przygotowana przez firmę Besa24 jest rozbudowana, dlatego najlepszym rozwiązaniem na jej pełne poznanie jest wejście na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń