Hurtownia mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych Edward Kozyra

Wyposażenie dla małych i dużych sklepów

Agregaty, komory i meble chłodnicze
ul. Modlińska 246, 03-152 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hurtownia mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych Edward Kozyra

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Edward Kozyra. Jestem właścicielem hurtowni mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych. Od lat dostarczamy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania wiodących producentów. Nasza hurtownia znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Od prawie 30 lat zajmujemy się wyposażaniem i aranżacją wnętrz małych sklepów i dużych obiektów handlowych. Posiadamy niezbędne dla każdego punktu handlowego sprzęty, które łączą w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Współpracujemy z najlepszymi producentami, takimi jak Byfauch czy Bolarus.

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie niezbędne urządzenia, które muszą znaleźć się na wyposażaniu sklepu. Tak jak Państwu, zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego bezpieczeństwo stanowi dla nas priorytet – szczególnie gdy chodzi np. o przechowywanie żywności.

Oferowane przez nas lady i witryny chłodnicze dostępne są w różnych, ciekawych kształtach, ale przede wszystkim wyposażone są w energooszczędne agregaty, które zapewniają idealne warunki do przechowywania żywności. Regały i szafy chłodnicze zbudowane są z odpornej na uszkodzenia i ciężary blachy, dlatego swoje funkcje spełniają nie tylko w supermarketach, ale również w lokalach gastronomicznych. Aby jeszcze lepiej wyeksponować Państwa towar, oferujemy zamontowanie dodatkowego oświetlenia między półkami.

Oprócz urządzeń chłodniczych oferujemy także szeroką gamę mebli sklepowych, dzięki którym wnętrze będzie schludnie i praktycznie urządzone. Producent – firma ATUT – oferuje trwałe i wysokiej jakości meble, które posłużą Państwu przez lata. Lady z blatami prostymi lub giętymi, regały drewniane i metalowe oraz półki chlebowe – wszystko to znajdą Państwo w naszej hurtowni w bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach.

Wszystkim Klientom służymy doradztwem przy wyborze wyposażenia dodatkowego, takiego jak:

- krajalnice,
- pakowarki,
- maszynki do mięs,
- wagi,
- pojemniki gastronomiczne,
- systemy wejścia i wyjścia.

Zapraszamy do naszej hurtowni w Warszawie, w której mogą Państwo dokonać zakupy od ręki. Przy większych zakupach oferujemy atrakcyjne rabaty i zapewniamy darmowy transport.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń