Hurtownia mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych Edward Kozyra

Sprzedaż urządzeń chłodniczych i mebli sklepowych

Wyposażenie sklepów
ul. Modlińska 246, 03-152 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Hurtownia mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych Edward Kozyra

Informacje

Opis działalności
Hurtownia mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych Edwarda Kozyry znajduje się w Warszawie. To tutaj znajdą Państwo niezbędne urządzenia do wyposażenia zarówno małych, jak i dużych sklepów, czy obiektów handlowych.
Produkty i usługi
Przez ponad 30 lat hurtownia rozwija się, aby dostarczyć Państwu najlepsze meble i rozwiązania do sklepu. Proponowane przez hurtownię produkty łączą w sobie zarówno wysoką jakość, jak i atrakcyjną cenę. Meble sklepowe dostarczają znani producenci, tacy jak Bufaych, czy Bolarus.

W ofercie hurtowni znajdą Państwo między innymi:

- krajalnice,
- pakowarki,
- maszynki do mięs,
- wagi,
- pojemniki gastronomiczne,
- systemy wejścia i wyjścia.

Zaopatrzą się tutaj Państwo w najnowsze urządzenia chłodnicze. Wyposażone są one w energooszczędne agregaty, a ich konstrukcja wykonana jest z odpornej na uszkodzenia blachy. Funkcjonalność produktu oraz gwarancja bezpieczeństwa przechowywanej żywności z pewnością przypadniePaństwu do gustu. Do zakupionych towarów istnieje możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia między półkami.

Ogromny wybór mebli sklepowych sprawi, że wnętrze stanie się schludne i praktycznie urządzone. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej hurtowni lub bezpośrednio w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Mateusz
To naprawdę świetnej jakości urządzenia. Dzięki tym energooszczędnym agregatom, koszt użytkowania lodówek i szaf chłodniczych nie jest taki wysoki. Z czystym sumieniem mogę polecić.
B
Basia
Hurtownia ma w swoim wyposażeniu naprawdę wiele, różnego rodzaju produktów. Nasz sklep zaopatrzyliśmy z ich pomocą. Wnętrze stało się funkcjonalne, a sam sprzęt spełnia swoją rolę.