Kozyra Edward. Hurtownia mebli sklepowych i urządzeń chłodniczych

Wysokiej jakości wyposażenie sklepów oraz obiektów handlowych.

Wyposażenie sklepów
ul. Modlińska 246, 03-152 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 782 44 24
Adres korespondencyjny
ul. Modlińska 246, 03-152 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy, której właścicielem jest Edward Kozyra znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w sprzedaży mebli sklepowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1993 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż wyposażenia dla sklepów oraz obiektów handlowych. W naszej ofercie można znaleźć sprzęt firm Cebea, Byfauch, Mawi, Bolarus, Atut, Cas Polska. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór mebli sklepowych, w tym gablot ze szkłem, lad z blatami giętymi lub prostymi, regałów metalowych, półek chlebowych. Dysponujemy także urządzeniami chłodniczymi - oferujemy:
- witryny chłodnicze,
- lady chłodnicze,
- regały chłodnicze,
- szafy chłodnicze.

Oferowane przez nas urządzenia chłodnicze wyposażone są w wydajne oraz niezawodne agregaty o wysokiej klasie energooszczędności. Zapewniamy, że sprzęt skupi uwagę Klientów na eksponowane artykuły. Dodatkowo regały chłodnicze wyposażone są w specjalne podświetlenie.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż wag pomostowych, kalkulacyjnych, kontrolnychoraz etykietujących. Oferujemy również urządzenia do obróbki mięsa, między innymi krajalnice i pakowarki. Uzupełnienie naszej oferty stanowią systemy wejścia - wyjścia.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń