Figon Sp z o.o.

Złom - skup i sprzedaż, złom stalowy i metali kolorowych

Złom i surowce wtórne
ul. Modlińska 48h, 03-053 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Figon Sp z o.o.

Informacje

Opis działalności
W Figon zajmujemy się prowadzeniem skupu wszelkiego rodzaju złomu i surowców wtórnych już od 2014 roku. Skupujemy złom stalowy i metali kolorowych. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Figon działamy prężnie na polskim rynku już od ponad pół dekady. Dzięki trafnej strategii biznesowej, ciężkiej pracy i wieloletniemu doświadczeniu naszej kadry w sektorze staliśmy się szeroko rozpoznawalną firmą. Zajmujemy się przede wszystkim skupem i utylizacją wszelkiego rodzaju złomu, w tym metali, elektroniki, akumulatorów i nie tylko.

Firma nasza prowadzi skup takich surowców jak:

- złom stalowy,
- złom żeliwny,
- złom miedzi,
- złom kabli,
- złom mosiądzu,
- złom aluminium,
- złom stali kwasoodpornej,
- złom cynku,
- złom ołowiu,
- złom akumulatorów.

Skupujemy również wszelkiego rodzaju elektronikę i artykuły AGD. Zapewniamy fachową obsługę i konkurencyjne ceny - wykonujemy demontaż złomu u klienta. Uzyskany złom odbieramy własnym transportem, co zaoszczędza naszym klientom nie tylko czasu, ale i zachodu, pieniędzy i nerwów. Państwa zadowolenie jest dla nasz najważniejsze. Załatwiamy również karty przekazania odpadu, karty DPR oraz DPO.

Na naszym placu posiadamy wagę najazdową do 50t. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdej wielkości klienta. Pracujemy systemem BDO.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i również wszelkiej wielkości i rodzaju przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń