Dan-Bud Daniel Jeżak

Remonty i prace wykończeniowe

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Odkryta 44 lok1, 30-140 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 020 606
Adres korespondencyjny
ul. Odkryta 44 lok1, 30-140 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Firma Dan-Bud znajduje się w Warszawie, ale działa także na terenie miejscowości ościennych. Naszą specjalnością są prace remontowe i wykończeniowe. Właścicielem firmy jest Daniel Jeżak.
Produkty i usługi
Główne usługi Dan-Bud to remonty mieszkań i pomieszczeń biurowych. Zajmujemy się estetycznym przygotowaniem ścianek działowych oraz ich powierzchni. Wykonujemy szpachlowanie, tynkowanie i szlifowanie. Zakrywamy łączenia płyt regispwych, które świetnie sprawdzają się przy wyrównaniu krzywych ścian.

Estetyka jest dla nas bardzo ważna. Aby otrzymać idealną powierzchnię na ścianie, musimy ją naprawdę odpowiednio przygotować. Usuwamy wszystkie pyły i stare powłoki malarskie. Następnie kładziemy masę zrobioną z wysokiej klasy materiałów budowlanych. Szlifowanie pozwala na końcu usunąć najdrobniejsze niedoskonałości i ubytki. Tak przygotowana ściana, czy sufit nadają się do malowania i tapetowania. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, więc dbamy o każdą krawędź.

Zajmujemy się również montażem sufitów podwieszanych. Są coraz częściej wybieranym elementem wykończeniowym, ponieważ mają wiele konfiguracji, można w nich zamontować eleganckie oświetlenie i zakryć okablowanie lub nierówności.

Dojeżdżamy do Klienta, aby omówić każdy szczegół projektu. Gwarantujemy, że pracę wykonujemy terminowo.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Dan-Bud z Warszawy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
garwoliński, grodziski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, sochaczewski, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń