"Gloss" Firma Usługowo-Sprzątająca Iwona Grażyna Gadzała

Od prostego sprzątania do doczyszczenia po remoncie lub budowie - tylko z nami.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Odkryta 44L/15, 03-140 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 555 686
228897404
Może cię zainteresować
"Gloss" Firma Usługowo-Sprzątająca Iwona Grażyna Gadzała

Informacje

Opis działalności
Usługi sprzątające, profesjonalne utrzymania porządku w biurze, domu, pranie dywanów, czyszczenie. Czyścimy i zabezpieczamy wszystkie nawierzchnie. Usuwamy graffiti, krystalizujemy i polimeryzujemy marmury, granity, szlifujemy marmury i granity. Sprzątamy wnętrza, myjemy wykładziny, okna, utrzymujemy porządek w biurze, dbamy o rośliny. Starannie usuwamy zabrudzenia poremontowe. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Usługowo – Sprzątającą „GLOSS“ już od 20 lat działa na terenie Warszawy i okolic.

W naszej ofercie znajdują się usługi sprzątania powierzchni biurowych, lokali handlowych oraz powierzchni użyteczności publicznej dla klientów biznesowych. Nasze usługi kierujemy również do klientów indywidualnych, których oferujemy sprzątanie mieszkania, domu, apartamentu, posesji i garażu.

Nie boimy się żadnego zadania. Realizujemy typowe usługi jak mycie okien wewnątrz i na zewnątrz, sprzątanie biur, opieka na roślinami wewnątrz pomieszczeń jak również wymagające większego nakładu pracy np. doczyszczenia po remoncie lub budowie, mycie elewacji i wiele więcej.

Dbamy o środowisko dlatego zwracamy szczególną uwagę, aby środki przez nas stosowane były wyłącznie ekologiczne i nieszkodliwe dla środowiska. Stosujemy tą praktykę zarówno przy czyszczeniu elementów wewnątrz pomieszczeń (m.in. podczas prania wykładzin metodą ekstrakcyjną, metodą szamponowania suchą pianą) jak i na zewnątrz np. podczas usuwania graffiti.

DODATKOWO WYKONUJEMY:
- mycie okien po remontach budowlanych,
- czyszczenie (pranie) mebli tapicerowanych (krzesła, fotele),
- czyszczenie (pranie) mebli tapicerowanych (sofy, kanapy),
- mycie opraw oświetleniowych,
- pranie werticali,
- sprzątanie terenów zewnętrznych,
- odśnieżanie - w okresie zimowym,

Wśród naszych usług znajdą Państwo również te z zakresu czyszczenia i szlifowania dużych powierzchni dotyczy to m.in. powierzchni marmurowych czy granitowych. Dodatkowo zajmujemy się krystalizacją i polimeryzacją marmurów i granitów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwania naszych Klientów jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 GODZINY NA DOBĘ!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.
Marki i specjalizacje
Firma sprzątająca, firma porządkowa, usługi sprzątające, usługi sprzątania, sprzątanie biur, sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie mieszkań, sprzątanie posesji, sprzątanie apartamentów, praniem wykładzin, czyszczenie mebli tapicerskich, sprzątanie poremontowe, usuwanie graffiti, czyszczenie marmurów, szlifowanie marmurów, szlifowanie granitu, krystalizacja i polimeryzacja marmurów i granitów, mycie okien i drzwi, pielęgnacja roślin, odśnieżanie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń