Ostródzka Spot

Wirtualne biuro i sale konferencyjne na wynajem

ul. Ostródzka 130/0, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
515 534 345
Adres korespondencyjny
ul. Ostródzka 130/0, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Ostródzka Spot znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2017 roku.
Produkty i usługi
Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie, bez względu na rozmiary i profil działalności ich firmy. Pod jednym dachem można znaleźć również usługi naszych partnerów biznesowych.

Oferta firmy Ostródzka Spot to między innymi wirtualne biuro, obejmujące obsługę korespondencji, adres dla Państwa firmy i dostęp do infrastruktury biurowej. Ponadto wynajmujemy sale konferencyjne. Idealnie nadają się jako miejsce spotkać z klientem, miejsce na szkolenie czy zebranie zarządu. Dodatkowo wynajmujemy szafki, dla wszystkich tych, którzy często u nas bywają i chcą zostawić swoje rzeczy.

Nasza bogata oferta to też doradztwo rekrutacyjne, szkolenia i doradztwo biznesowe. Zajmujemy się również kompleksową obsługą księgową i kadrowo-płacową, doradztwem operacyjnym i strategicznym.
Klientom oferujemy wszelkiego rodzaju ubezpieczenia, między innymi ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i rolne oraz medyczne. Uzupełnienie oferty to usługi związane z przesyłkami, takie jak nadawanie i odbieranie przesyłek, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Do tego bezgotówkowy zwrot towaru i opakowania do paczek.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Ostródzka Spot.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń