Lucad Opakowania kosmetyczne

Sprzedaż opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych

Opakowania
ul. Ostródzka 87, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lucad Opakowania kosmetyczne

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Lucad znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo powstało w 2003 roku i zajmuje się sprzedażą opakowań. Dystrybuuje produkty marki Eurovetrocap. Zaopatruje w nie osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne cenowo. Takie są opakowania sprzedawane przez firmę Lucad. Klienci poszukujący opakowań kosmetycznych i farmaceutycznych mogą je kupować hurtowo albo detalicznie. W ofercie znajdują się opakowania wykonane z różnych materiałów, w tym szkła, aluminium i tworzyw sztucznych. Są to:
-butelki do perfum
-butelki z gwintem do perfum
-butelki z środków kosmetycznych
-buteleczki do lakierów do paznokcie
-słoiki do kremów

Wszystkie opakowania kosmetyczne sprzedawane przez Lucad można zakupić wraz z zamknięciami. Zaliczają się do nich nakrętki, nasadki, atomizery, zakraplacze i pompki dozujące. Zamknięcia można też dobrać do opakowań farmaceutycznych, w tym butelek wykonanych ze szkła barwionego i oranżowego oraz butelek plastikowych.

Dodatkowo firma zajmuje się sprzedażą kompozycji zapachowych, które można używać do produkcji kosmetyków, chemii gospodarczej i perfum.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o produktach sprzedawanych przez Lucad. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej, a w sprawie zamówień można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.
Marki i specjalizacje
Firma prowadzi sprzedaż opakowań Eurovetrocap. Produkowane są przez nią takie linie jak:
Oeuv,
Kless,
Monica i Lola,
Laurence,
Ariete,
Vogue,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, warmińsko-mazurskie, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, siedlecki, Warszawa, warszawski zachodni

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń