Dorken Delta Folie sp. z o. o.

Izolacje to dachów płaskich i spadzistych

Dachy i rynny
ul. Ostródzka 88, 03-289 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dorken Delta Folie sp. z o. o.

Informacje

Opis działalności
Dorken Delta Folie to spółka z siedzibą w Warszawie. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2003 roku i od tego czasu zajmuje się dostarczaniem najlepszych jakościowo materiałów izolacyjnych. Są to przede wszystkim artykuły służące do izolacji dachów, ale dostępne są też inne materiały zabezpieczające konstrukcje przed wilgocią.
Produkty i usługi
Wysoka jakość, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. To wyróżnia Dorken Delta Folie na tle konkurencji. Firma oferuje przede wszystkim folie, które służą do izolacji dachów płaskich i spadzistych. Zastosowanie ich jest niezwykle ważne, ponieważ same pokrycia dachowe, np. blachodachówki albo dachówki ceramiczne nie dadzą rady zatrzymać wilgoci. W ofercie przygotowanej przez Dorken Delta Folie można wyróżnić:
-membrany do dachów spadzistych,
-paroizolacje do dachów,
-wiatroizolacje dachów spadzistych,
-warstwy oddzielające,
-izolacje nakrokwiowe.

Ponadto sprzedawane są różne akcesoria montażowe, w tym śruby i taśmy oraz materiały potrzebne do budowy dachów zielonych. Dachy te to świetne rozwiązanie, ponieważ nie tylko ładnie wyglądają, ale też mają korzystny wpływ na klimat oraz doskonale izolują termicznie, tzn. latem chłodzą, a zimą ocieplają. W ofercie znajdują się folie ochronne i drenażowe oraz zbiorniki wody.Nie brakuje również izolacji przeznaczonych do fasad otwartych i zamkniętych oraz wiatro i paroizolacji. Odpowiednie materiały przeznaczone są też do izolacji piwnic, tuneli i zbiorników podziemnych.

Uzupełnieniem asortymentu są włókniny i folie cieplarniane.

Więcej informacji dotyczących firmy Dorken Delta Folie znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc lub pisząc.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe