Amiculus Przychodnia Weterynaryjna

Profilaktyka i leczenie psów, kotów, gryzoni oraz gadów

Lecznice weterynaryjne
ul. Pancera 6a, 03-187 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(26 reviews) napisz opinię
Amiculus Przychodnia Weterynaryjna
ul. Pancera 6a, 03-187 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Telefon
Amiculus Przychodnia Weterynaryjna

Informacje

Opis działalności firmy Amiculus Przychodnia Weterynaryjna w Warszawa
Amiculus to przychodnia weterynaryjna znajdująca się w Warszawie, na Białołęce. Od 2007 roku zatrudnieni w niej weterynarze zajmują się profilaktyką i leczeniem zwierząt domowych, w tym psów i kotów.
Produkty i usługi
Zwierzęta domowe, którymi zajmują się weterynarze z przychodni Amiculus to przede wszystkim psy i koty, ale specjaliści mają też doświadczenie w opiece nad gryzoniami, np. królikami i gadami. W przychodni zwierzęta są szczepione, w tym przeciwko wściekliźnie. Udzielana jest też im pomoc przeciw pchłom i kleszczom. Ponadto ich właściciele dowiadują się jak poprawnie wychowywać zwierzęta, karmić je i pielęgnować.

W przypadku diagnostyki stanu zdrowia weterynarze stosują różne metody, w tym badanie RTG, USG, EKG, a także endoskopię oraz badania pobranych próbek krwi i wydzielin. Wyniki badań są podstawą do rozpoczęcia leczenia. Te związane z chorobami wewnętrznymi obejmują między innymi pomoc przy schorzeniach układu oddechowego, pokarmowego oraz krążenia i moczowego. Oferta przychodni Amiculus to też:
- chirurgia weterynaryjna,
- dermatologia weterynaryjna,
- okulistyka weterynaryjna,
- urologia weterynaryjna,
- pediatria weterynaryjna,
- geriatria weterynaryjna,
- stomatologia weterynaryjna.

Psy i koty są ponadto kastrowane i sterylizowane. Na ofertę przychodni Amiculus składają się również wizyty domowe, położnictwo zwierząt oraz wszczepianie czipów i wystawianie paszportów. Dodatkowo wykonywane jest strzyżenie, trymowanie i czesanie zwierząt.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przychodni weterynaryjnej Amiculus. Po więcej informacji można wejść na stronę internetową albo zadzwonić.
Zasięg działania
Firma Amiculus Przychodnia Weterynaryjna z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
grodziski, legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(26 reviews) napisz opinię
M
Monia
Bez problemu wystawili tutaj paszport dla mojego Gucia, z którym przekraczaliśmy granicę. Obsługa miła i kompetentna.
J
Janek
Warto diagnozować swoje zwierzęta tutaj, ponieważ przychodnia ma dostęp do zaawansowanych urządzeń obrazowych oraz laboratoryjnych i to wszystko na miejscu.
K
Kinga
W tej przychodni pracują naprawdę bardzo dobrzy weterynarze, którzy prowadzili ciąże u mojej suczki i zadbali o to, aby poród przebiegł bez powikłań. Lekarze znają się na ginekologii oraz położnictwie u czworonogów i wszystko poszło dobrze.
O
Ovuba
Z czystym sumieniem wystawiam najwyższą ocenę. Dobrze opiekują się zwierzętami, zawsze doradzają właścicielowi.
D
Dodziak
Świetnie zajmują się zwierzętami. Warto się do nich zwrócić o pomoc.
A
Adamcio111
Kompleksowe badania. Fachowa pielęgnacja zwierząt. Zawsze dobrze dobrane leki.
I
Isia443
Najlepszy gabinet weterynaryjny. Świetne podejście do zwierzaka i kompleksowa opieka.
K
Kymiiii
Od dawna z jakimkolwiek problemem jaki dolega mojemu psu przychodzę zawsze tutaj. Za każdym razem właściwie zdiagnozowali problem i dobrali odpowiednią metodę leczenia.
I
Iguhazega5
Bardzo dobra przychodnia weterynaryjna. Fachowo zajmują się zwierzętami. Z chęcią służą również radą.
N
Norbert
Wybierałem się na zagraniczne wakacje i chciałem zabrać psa. Potrzebowałem dla niego paszportu, więc przyszedłem do przychodni Amiculus. Nie było problemu z wystawianiem takiego dokumentu.
A
Agata
Wykonują pełen pakiet badań u zwierząt. Mojego pasa m.in. prześwietlali i pobierali mu krew. Dzięki temu wiadomo, co mu dolega.
J
Jola
Najlepsze miejsce do odwiedzin profilaktycznych z pupilami. Dzięki profesjonalizmowi weterynarzy mam pewność, że mój kot jest zdrowy.
A
Adrianna
Popieram kastrację i sterylizację zwierząt, ponieważ uważam, że niechcianych zwierzaków jest zbyt dużo. Z tego powodu przyszłam z moim psem do przychodni Amiculus na zabieg.
P
Pawel1977
Co roku przychodzę tu z psem na szczepienie przeciwko wściekliźnie. Dzięki temu mam pewność, że mój pupil nie zachoruje.
A
Aleksander
Przychodzę tu z moim psem od kilku lat, bo wiem, że ma tu najlepszą możliwą opiekę weterynaryjną.
G
Gosia
bardzo dziękuję za fachową pomoc
A
Asia
polecam również
N
nieznany
polecam, profesjonalne podejście do zwierząt.
N
nieznany
Polecam, weterynarze dla zwierząt a nie biznesmeni dla pieniędzy! Poradza, pomogą i nawet w przypadku, gdzie inni mówili, żeby psa uśpić, leczyli! No i bardzo ważne - nie boją się zwierząt :)
K
Z
T
klient z targówka
polecam, miła obsługa
T
Tomek
zdecydowanie polecam - obługa na najwyższym poziomie
N
nieznany
polecam
A
Asia
Polecam wszystkim, przychodnia i ludzie w niej pracujący są wspaniali. pzdr
M
MR
polecam, bardzo miła i fachowa obsługa... do zobaczenia
P
PL
polecam, pozdrawiam
A
Ania
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Trafiłam tu z pieskiem po długim bezskutecznym (błędnym) leczeniu ze schorzeniem dermatologicznym. W tej lecznicy poświecono nam dużo uwagi i przeprowadzono wreszcie skuteczne leczenie. Przy okazji pani doktor zrobiła "przegląd techniczny" mojej suni i udało się usunąć także inne dolegliwości. Dziękuję i gorąco polecam.