Ogród i Dom

Ogromny wybór donic i doniczek

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Podłużna 36 B/26, 03-290 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 442 292
Adres korespondencyjny
ul. Podłużna 36 B/26, 03-290 Warszawa Białołęka, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Ogród i Dom to sklep internetowy, w którym mamy Państwu do zaoferowania ogromny wybór donic i doniczek. Nasz sklep rozpoczął swoją działalność w 2000 roku. Swoją siedzibę umiejscowiliśmy w Warszawie.
Produkty i usługi
Staramy się nieustannie wzbogacać swoją ofertę. Kierując się tym celem, wprowadziliśmy dodatkowe usługi. Zalicza się do nich aranżacja wnętrz, aranżacja tarasów oraz pielęgnacja kwiatów. Nasze doświadczenie i kreatywność podpowiada nam podczas tworzenia przepięknych kompozycji kwiatowych. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednie kolory i przeznaczenie kwiatów. Z naszą pomocą stworzą Państwo niezapomniany ogród.

Wzbogacając wnętrze kwiatami, kierujemy się przede wszystkim Państwa wskazówkami. Dbamy o to, aby roślinność przypadła Państwu do gustu. Z chęcią służymy radom przez cały okres współpracy. Doskonale znamy się na odmianach roślin oraz ich właściwościach. Na Państwa prośbę regularnie będziemy dbać o ich rozwój.

Odwiedzając stronę internetową naszego sklepu, mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami takich produktów jak:

- donice mrozoodporne,
- donice do ogrodu,
- doniczki parapetowe,
- małe donice,
- donice technorattanowe.

Zapraszamy do złożenia swojego pierwszego zamówienia. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby naszego sklepu w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń