Wentrik Karolina Pawełczak

Projektowanie, montaż i serwis wentylacji, klimatyzatorów oraz rekuperatorów

Klimatyzacja
ul. Sieczna 67A/30, 03-290 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(8 opinii) napisz opinię
Wentrik Karolina Pawełczak

Informacje

Opis działalności
Wentrik to firma z Warszawy. Jej właścicielką jest Karolina Pawełczak. Przedsiębiorstwo zajmuje się usługami związanymi z klimatyzacją, wentylacją i rekuperacją. Wykonuje zlecenia na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji oraz osób fizycznych.
Produkty i usługi
Wysoka jakość wykonywanych przez Wentrik instalacji wynika po pierwsze z doświadczenia pracowników firmy, a po drugie z używanych przez przedsiębiorstwo urządzeń. Pochodzą one od renomowanych producentów, w tym Daikin, Mitsubishi, Fujitsu, Hitachi, Sanyo, Panasonic, Vallox, Mitsubishi Electric, Samsung, Lg, Gree, Gallanz, Kaisai. Wszystkie mają atesty higieniczne i objęte są gwarancjami. W razie problemów technicznych firma zajmuje się ich serwisowaniem. W ramach swojej oferty Wentrik zajmuje się m.in. projektowaniem i montażem klimatyzatorów. Oferta obejmuje:
-splity,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory ścienno-przysufitowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Montowane są w domach, mieszkaniach, biurach, a także magazynach, restauracjach, serwerowniach i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba regulowania temperatury. Dodatkowe zalety klimatyzatorów to filtrowanie powietrza i jego nawilżanie. Filtrowanie i zachowanie odpowiedniej wilgotności powietrza zapewniają też wentylacje montowane przez Wentrik. Najczęściej są to wentylacje mechaniczne, które instalowane są wraz z wentylatorami dachowymi, okapami, pionami wentylacyjnymi w kuchniach oraz izolowanymi i pozbawionymi izolacji rurami. Wentylacje mogą być wyposażone w rekuperatory, czyli urządzenia odzyskujące z usuwanego powietrza ciepło. Dzięki nim oszczędności na ogrzewaniu dochodzą do kilkudziesięciu procent.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o Wentrik. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia przedstawiające zrealizowane projekty najlepiej wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(8 opinii) napisz opinię
D
Dominik
Szybki serwis wentylacji mechanicznej. Kiedy doszło do awarii rekuperatora, firma Wentrik zareagowała jeszcze tego samego dnia i usunęła usterkę.
E
Emil
Automatyka do wentylacji zdaje egzamin. Warto było zainwestować w nowoczesne rozwiązania.
P
Pawel1977
Wentylacja mechaniczna w zakładzie działa bez zarzutu. To zasługa firmy Wentrik, która odpowiednio ją zaprojektowała i fachowo zamontowała.
M
Michał
Wykonali zarówno wentylację w moim domu, jak i w biurze. Obie instalacje wyposażone są w rekuperator, więc oszczędzam na ogrzewaniu powietrza.
M
Maksymilian
Szybkie wykonanie wentylacji. W domu nie mam już problemu z dostępem do czystego powietrza. A i moja alergia odpuściła, bo wentylacja wyposażona jest w filtr.
L
Liza
Polecam usługi Wentrik. Moim zdaniem, jeśli chodzi o wentylację, to nie ma w stolicy lepszej firmy. Mają zarówno doświadczenie, jak i dysponują rozwiązaniami renomowanych marek.
R
Radek
Firma w 100% wywiązała się ze zleconej pracy. Zamówiłem u nich wentylację z rekuperatorem do domu. Nie tylko wykonali projekt i dobrali odpowiednie urządzenie, ale też je zamontowali. Do systemu dołączona jest automatyka, dlatego sterowanie nie stanowi żadnego problemu.
E
Ela
Polecam! :)