Wentrik Karolina Pawełczak

Nowoczesne systemy klimatyzacji i wentylacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Sieczna 67A/30, 03-290 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wentrik Karolina Pawełczak

Informacje

Opis działalności
Firma Wentrik znajduje się w Warszawie. Świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą systemów klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Zapewnia wysoką jakość realizacji, fachowe doradztwo techniczne oraz krótkie terminy realizacji.
Produkty i usługi
Warszawska firma Wentrik jest młodym zespołem, lecz z długoletnim doświadczeniem. W naszej ofercie znajdują się produkty wiodących marek na naszym rynku. Daikin, Mitsubishi, Fujitsu, Hitachi, Sanyo, Panasonic, Samsung, Lg, Gree, Gallanz, Kaisai, wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję, certyfikaty i atesty higieniczne bezpieczne dla każdego użytkownika.
Zostawiamy pieczątkę i wpis do książki serwisowej. W przypadku podpisania umowy serwisowej przy montażu nowego urządzenia po upływie 6 m-cy, oferujemy podstawowy "0"serwis gratis!

W zakresie oferty wentylacji zapewniamy:
- usługi mieszkaniowe i przemysłowe,
- projekty wykonawcze i powykonawcze,
- dobór i montaż urządzeń,
- montaż wentylatorów dachowych,
- montaż okapów,
- piony wentylacyjne z restauracyjnych kuchni,
- instalacje z rur lub kanałów w izolacji, jak i bez,
- serwis,
- automatyka.

Instalacje wentylacyjne opieramy tylko na najnowszej aparaturze, a nasi warszawscy eksperci pomogą w doborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do danego pomieszczenia oraz indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Zaletami wentylacji jest zapewnienie stałej wentylacji powietrza we wszystkich pomieszczeń niezależnie od warunków pogodowych oraz przede wszystkim filtrowanie powietrza z zanieczyszczeń i pyłków. Wentylatory zapewniają również wymaganą ilość świeżego powietrza w mieszkaniu z możliwością regulacji w zależności od potrzeb. Dzięki temu nie ma konieczności otwierania okien, a co za tym idzie, nie ma przeciągów i hałasów dochodzących z zewnątrz. Wentylacja nie stwarza niebezpieczeństwa wystąpienia pleśni - skutecznie osusza powietrze.

W zakresie oferty rekuperacji obsługujemy: domy, biura, hale, magazyny, sklepy, restauracje itp.
Rekuperatory stosowane w naszej warszawskiej firmie to sprawdzone i niezawodne urządzenia, takich marek jak: StorkAir, Brink, Orcon, Vents, Komfovent, Vallox, Mitsubishi Electric oraz Pro Vent.


Marki i specjalizacje
StorkAir, Brink, Orcon, Vents, Komfovent, Vallox, Mitsubishi Electric, Pro Vent
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
nowodworski, otwocki, piaseczyński, płoński, pruszkowski, Warszawa, wołomiński, wyszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe