Wentrik Karolina Pawełczak

Projektowanie, montaż i serwis wentylacji, klimatyzatorów oraz rekuperatorów

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. Sieczna 67A/30, 03-290 Warszawa Białołęka, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
605 307 445
Wentrik Karolina Pawełczak

Informacje

Opis działalności
Firmę Wentrik, prowadzoną przez Karolinę Pawełczak, znajdą Państwo w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych systemów klimatyzacji, wentylacji oraz rekuperacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Wysoka jakość wykonywanych przez Wentrik instalacji wynika po pierwsze z doświadczenia pracowników firmy, a po drugie - z używanych przez przedsiębiorstwo urządzeń. Pochodzą one od renomowanych producentów, w tym Daikin, Mitsubishi, Fujitsu, Hitachi, Sanyo, Panasonic, Vallox, Mitsubishi Electric, Samsung, Lg, Gree, Gallanz czyKaisai. Wszystkie mają atesty higieniczne i objęte są gwarancjami. W razie problemów technicznych firma zajmuje się ich serwisowaniem. W ramach swojej oferty Wentrik z Warszawy zajmuje się m.in. projektowaniem i montażem klimatyzatorów. Oferta obejmuje:
-klimatyzatory Split,
-klimatyzatory kasetonowe,
-klimatyzatory ścienno-przysufitowe,
-klimatyzatory kanałowe.

Montowane są w domach, mieszkaniach, biurach, a także magazynach, restauracjach, serwerowniach i wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba regulowania temperatury. Dodatkowe zalety klimatyzatorów to filtrowanie powietrza i jego nawilżanie. Filtrowanie i zachowanie odpowiedniej wilgotności powietrza zapewniają też wentylacje montowane przez Wentrik. Najczęściej są to wentylacje mechaniczne, które instalowane są wraz z wentylatorami dachowymi, okapami, pionami wentylacyjnymi w kuchniach oraz izolowanymi i pozbawionymi izolacji rurami. Wentylacje mogą być wyposażone w rekuperatory, czyli urządzenia odzyskujące z usuwanego powietrza ciepło. Dzięki nim oszczędności na ogrzewaniu dochodzą do kilkudziesięciu procent.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o Wentrik. Po więcej, w tym dodatkowe zdjęcia przedstawiające zrealizowane projekty najlepiej wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kilarepa
Sprawnie poradzili sobie z montażem klimatyzatorów w biurze.
T
ToNieMy
Wentylacja wykonana kompleksowo, od projektu aż po montaż. Instalacja działa bez zarzutu.