Wentrik Karolina Pawełczak

Wentylacje mechaniczne do domów, biur i zakładów przemysłowych

Wentylacja
ul. Sieczna 67A/30, 03-290 Warszawa Białołęka, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wentrik Karolina Pawełczak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Wentrik znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo, którego właścicielką jest Karolina Pawełczak zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych. Usługi wykonuje w obiektach mieszkalnych, usługowych i przemysłowych.
Produkty i usługi
Dostarczanie świeżego powietrza i usuwanie zanieczyszczonego to niezwykle ważne zagadnienie, ponieważ od niego zależy bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników oraz komfort pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób fizycznych i podmiotów gospodarczych firma Wentrik oferuje kompleksowe wykonanie instalacji wentylacyjnych. Zajmuje się projektowaniem instalacji, montażem oraz w razie potrzeby serwisem. Systemy oparte są o rozwiązania tak znanych producentów, jak Daikin, Mitsubishi, Fujitsu, Samsung, LG, Gree, Kaisai oraz wielu innych marek. Nowoczesne instalacje umożliwiają nie tylko dopływ powietrza, ale również filtrowanie z pyłów i zanieczyszczeń oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgoci. Montowane w wentylacji mechanicznej rekuperatory służą natomiast do odzyskiwania ciepła, co przekłada się na znaczne oszczędności. Instalacje w zależności od potrzeb montowane są z wentylatorami dachowymi, okapami, pionami wentylacyjnymi i rurami z izolacją lub bez niej. Sterowanie systemem mozłiwe jest dzięki nowoczesnej automatyce.

Poza wentylacją Wentrik oferuje też rekuperatory i klimatyzatory. Te drugie przeznaczone są do domów, mieszkań, biur, zakładów pracy, a także serwerowni. Dostępne są takie odmiany klimatyzatorów jak ścienne, kanałowe, kasetonowe oraz ścienno-przysufitowe i splity.

Oferta przygotowana przez firmę Wentrik jest rozbudowana, dlatego w celu jej szerszego poznania najlepiej zadzwonić albo napisać maila. Można również wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń